В анатомічному музеї Дніпропетровського державного аграрного університету з яєць, які були експонатами виставки, вилупилися черепахи. Про це на прес-конференції повідомив декан факультету ветеринарної медицини університету, доцент Іван Бібен.
В анатомічному музеї Дніпропетровського державного аграрного університету з яєць, які були експонатами виставки, вилупилися черепахи. Про це на прес-конференції в інформаційному агентстві "Мост-Днєпр" повідомив декан факультету ветеринарної медицини університету, доцент Іван Бібен.
За його словами, свідками появи на світ маленьких черепах стали першокурсники.
"Більшість експонатів до музею приносять люди, які хочуть увічнити пам'ять про своїх улюбленців. Так вийшло і з яйцями вже знаменитих черепашок. Коли на початку липня музей отримав кладку з 8 яєць, всі були впевнені в тому, що вони не запліднені, тобто, з них ніхто не вилупитися. Але на початку жовтня, під час проведення лекції в музеї, прямо на очах у першокурсників вилупилися 3 маленькі черепашки", - зазначив він.
За словами Івана Бібена, розміри черепах становлять близько 2-3 см. "Ми поки не можемо визначити їх стать і дати їм імена, але, коли вони підростуть, ми обов'язково це зробимо", - сказав він.
Читайте також: Помер останній у світі представник підвиду галапагоських черепах (відео)
Нагадаємо, 24 червня 2012 року в заповіднику на Галапагоському архіпелазі помер останній у світі представник підвиду гігантських черепах Пінто (Абінгдноська слонова черепаха), самець на прізвисько Самотній Джордж. Точний вік Джорджа на момент смерті не був відомий, однак, за словами вчених, перевищував 100 років.
В 2006 р. в Індії померла черепаха Адваіта, що вважалася найстарішим представником фауни планети. З XVIII ст. черепаха належала британському колоніальному генералу Роберту Клайву.