ua en ru

В Італії залізничну компанію звинуватили в расистській рекламі

Автор: RBC.UA
Національну залізничну компанію Італії Trenitalia звинуватили у запуску расистської рекламної кампанії, пише The Telegraph.

Національну залізничну компанію Італії Trenitalia звинуватили у запуску расистської рекламної кампанії, пише The Telegraph.

Trenitalia запустила нову рекламну кампанію про те, що в швидкісних міжміських поїздах замість традиційних двох вводяться чотири класи вагонів - Представницький, Бізнес, Преміум і Стандарт.

На фотографіях вагона найдешевшого класу - Стандарт - була зображена усміхнена азіатська родина. На фотографіях всіх інших вагонів були зображені або порожні інтер'єри, або білі бізнесмени.

Ця кампанія викликала бурю обурення в італійській блогосфері і соцмережах типу Facebook. "Схоже Trenitalia зійшла з рейок", - написав один із блогерів.

Відразу ж, як тільки виникли критичні коментарі, Trenitalia видалила фотографію із зображенням азіатській сім'ї. Представники компанії відкинули звинувачення в расизмі, заявивши, що спірна фотографія була всього лише покликана відобразити нове італійське суспільство - відкрите і мультіетнічне.

Компанія Trenitalia, утворена в 2000 р., є найбільшим залізничним перевізником в Італії. До речі, нові швидкісні поїзди компанії з чотирма класами ще до появи реклами стали приводом для звинувачень в дискримінації. Так, пасажири, що подорожують в класі "Стандарт", зокрема, не мають права користуватися вагоном-рестораном.