ru ua

У Харкові сталася пожежа на території заводу "Турбоатом"

Автор: RBC.UA
У Харкові через пожежу на території заводу "Турбоатом" були евакуйовані 111 осіб, повідомляє прес-служба ЖержНС.

У Харкові через пожежу на території заводу "Турбоатом" були евакуйовані 111 осіб, повідомляє прес-служба ГосЧС.

"У 16:34 на території заводу ВАТ "Турбоатом" м. Харків сталося загоряння трансформаторної підстанції з подальшим розповсюдженням вогню на покрівлю ливарного цеху. Завдяки злагодженим діям і оперативному залученню сил головного територіального управління МНС України в Харківській області не допущено розповсюдження вогню на територію виробничих цехів заводу. Пожежа на виробничий процес не вплинув. На місці пожежі евакуйовані 111 осіб. Жертв і постраждалих немає", - йдеться в повідомленні відомства.

Читайте також: Четверо дітей загинули в результаті пожежі в Житомирській обл

В результаті пожежі вогнем пошкоджено трансформатор і покрівля цеху площею 200 кв. м. У 18:04 пожежа була ліквідована. До гасіння пожежі залучалися 18 одиниць техніки та 90 чоловік особового складу ГТУ МНС України в Харківській області. Причина пожежі встановлюється.

У Харкові сталася пожежа на території заводу "Турбоатом"

Нагадаємо, що 10 січня на території Національного університету "Львівська політехніка" в будівлі центральної котельні (одноповерхова будівля розміром 20х30, вміщує три котла) стався вибух газоповітряної суміші. Вибух спричинив за собою займання, в результаті якого постраждала одна людина (оператор котельні), який з травмами середнього ступеня важкості госпіталізовано.
На території академічного містечка без теплопостачання залишилися 17 навчально-адміністративних будівель та будинок органної та камерної музики.