ru ua

Четверо дітей загинули в результаті пожежі в Житомирській обл

Автор: RBC.UA
Четверо дітей загинули сьогодні в результаті пожежі в житловому будинку в Житомирській обл.

Четверо дітей загинули сьогодні в результаті пожежі в житловому будинку в Житомирській обл. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

В 11:02 у с. Красносілка Овруцького району Житомирської обл. виникла пожежа в приватному житловому будинку. Пожежа була локалізована о 11:57 підрозділом пожежно-рятувальної служби м. Овруч. На місці пожежі виявили тіла чотирьох хлопчиків 2006, 2007, 2009 і 2010 р.н. Вогнем також знищена житлова кімната, дах над нею, веранда.

Причину та обставини пожежі з'ясовуються. На місці події працює оперативна групи ТУ МНС у Житомирській обл.

Нагадаємо, що 16 січня в Приморському районі м. Одеса від отруєння продуктами горіння загинули 3 людини. Пожежа виникла 16 січня о 3:30 в приватному житловому будинку в одній з кімнат. Загинули люди, що знаходилися в в сусідній кімнаті.

Читайте також: Через вибух газу в житловому будинку в Луганській області постраждали 5 осіб (відео, фото)

Напередодні в м. Скадовськ Херсонської обл. також три людини загинули в результаті отруєння продуктами горіння. Пожежа виникла 15 січня о 16:50 в приватному житловому будинку через необережне поводження з вогнем при палінні.

10 січня на території Національного університету "Львівська політехніка" в будівлі центральної котельні (одноповерхова будівля розміром 20х30, вміщує три котла) стався вибух газоповітряної суміші. Вибух спричинив за собою займання, в результаті якого постраждала одна людина (оператор котельні), який з травмами середнього ступеня важкості госпіталізовано. На території академічного містечка без теплопостачання залишилися 17 навчально-адміністративних будівель та будинок органної та камерної музики.