У грузинському місті Горі стався вибух біля будівлі поліції

У регіональному відділення поліції в грузинському місті Горі стався вибух.

У регіональному відділення поліції в грузинському місті Горі стався вибух.

В результаті події в будівлі поліції і в сусідніх будівлях було вибите скло. Ніхто не постраждав, повідомляє РСН.

МВС Грузії поки не коментує інцидент. Повідомляється, що за фактом вибуху вже порушено кримінальну справу. Для встановлення типу вибухової пристрої проводиться експертиза.

Нагадаємо, в грудні 2008 р. в Горійському районі Грузії вибухнула протитанкова ракета біля будівлі поліцейського управління в селі Мереті. Снаряд був випущений з контрольованою осетинською стороною території. В результаті вибух ніхто не постраждав, невеликі пошкодження отримало будівлю поліції.

Читайте також: У Пакистані 19 паломників загинули в результаті вибуху автобуса з прочанами

Раніше сьогодні повідомлялося, що 19 мусульманських паломників загинули в результаті теракту в провінції Белуджистан на південному заході Пакистану. Понад 20 людей отримали поранення. Атака на паломників була здійснена терористом-смертником, який протаранив автобус на замінованому легковому автомобілі. Автобус був повністю знищений в результаті вибуху. Крім цього серйозні пошкодження отримав другий автобус, що слідував в попутному напрямку. Прочани, що сповідали шиїтську версію ісламу, прямували до святинь, розташованим в сусідньому Ірані. Зазначимо, що найбільш радикальні сунітські організації вважають мусульман-шиїтів сектантами і наполягають на тому, що їх протягом спотворює іслам. Більшість мусульман в світі є прихильниками сунізму, однак в Ірані і в Іраці шиїти складають більшість населення.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top