УПЛ: «Шахтар» і «Динамо» здобули мінімальні перемоги

Відбулися матчі 8-го туру української футбольної прем'єр-ліги. Київське «Динамо» і донецький «Шахтар» здобули мінімальні перемоги в матчах проти «Кривбасу» та «Іллічівця» відповідно.

Кияни грали на виїзді і вже на четвертій хвилині вийшли вперед. Після плутанини в штрафному майданчику «Кривбасу» Мілевський скинув м'яч під удар Ярмоленка і Андрій потужним ударом послав м'яч у сітку. Після цього кияни мали ще достатньо моментів для того, щоб збільшувати розрив в рахунку, проте до фінального свистка результат не змінився - перемога «Динамо» з рахунком 1:0.

«Шахтар» з таким же рахунком вдома обіграв маріупольський «Іллічівець». Єдиний гол в середині другого тайму забив Вілліан.

Результати інших матчів:

«Металург» (Запоріжжя) - «Металіст» (Харків) 0:2
ФК «Севастополь» - «Ворскла» (Полтава) 0:0
«Арсенал» (Київ) - «Оболонь» (Київ) 1:0
«Зоря» (Луганськ) - «Таврія» (Сімферополь) 5:3
Матчі «Дніпро» (Дніпропетровськ) - «Металург» (Донецьк) і «Карпати» (Львів) - «Волинь» (Луцьк) відбудуться 30 серпня.