УПЛ: «Динамо» і «Шахтар» здобули чергові перемоги

Відбулися матчі 10-го туру української футбольної прем'єр-ліги. Київське «Динамо» обіграло на виїзді луганську «Зорю», а донецький «Шахтар» у рідних стінах розгромив сімферопольську «Таврію».

Перший тайм луганського матчу пройшов в невисокому темпі, а вже на початку другої половини господарі вийшли вперед - точним ударом відзначився Білий. Через 10 хвилин кияни зусиллями Шевченка зрівняли рахунок, а на останній доданій арбітром хвилині матчу Вукоєвич приніс «Динамо» перемогу - 2:1.

Донецький «Шахтар» приймав на своєму полі сімферопольську «Таврію». Вже на п'ятій хвилині матчу гості вийшли вперед - гол забив Ковпак. Проте після цього голи Срни, Луїса Адріано, Жадсона і Мхітаряна принесли «гірникам» перемогу - 4:1.