Українська "молодіжка" вийшла у фінал турніру пам'яті Лобановського

Молодіжна збірна України з футболу (U-21) вийшла у фінал турніру пам'яті Валерія Лобановського. У півфінальному поєдинку підопічні Павла Яковенка з рахунком 2:1 обіграли однолітків з Ірану.

Молодіжна збірна України з футболу (U-21) вийшла у фінал турніру пам'яті Валерія Лобановського. У півфінальному поєдинку підопічні Павла Яковенка з рахунком 2:1 обіграли однолітків з Ірану. Наставник збірної України виставив не основний склад, що і відбилося на перебігу гри. До перерви на полі була рівна боротьба і загроза біля воріт іранської збірної виникала лише лічені рази. Проте і цього вистачило, щоб відкрити рахунок. Морозюк з правого флангу навісив в штрафний майданчик, Ярмоленко головою відпасував на Зозулю, який спокійно переправив м'яч в порожні ворота. Проте через деякий час іранці відігралися завдяки пенальті – відрізнився Хайсафі. У другому таймі характер гри не змінився, обидві команди не поспішали нагнітати ситуацію на полі і основна загроза, переважно, зявлялася після стандартів. У одному з таких моментів Коноплянка з штрафного перевірив на міцність поперечину, а за 7 хвилин до кінця матчу Лисенко також з штрафного приніс своїй команді перемогу – 2:1. У іншому півфінальному матчі збірна Туреччини досить легко обіграла збірну Німеччини з рахунком 3:1. Таким чином, у фінальному поєдинку зустрінуться збірні Туреччини і України, а в матчі за третє місце – збірні Ірану і Німеччини. Обидва матчі відбудуться сьогодні.