Українська "молодіжка" переграла Португалію

Молодіжна збірна України з футболу виграла в товариському матчі на виїзді у збірної Португалії з рахунком 1:0. Єдиний м'яч вже в доданий арбітром час забив Валерій Федорчук.

Молодіжна збірна України з футболу виграла в товариському матчі на виїзді у збірної Португалії з рахунком 1:0. Єдиний м'яч вже в доданий арбітром час забив Валерій Федорчук. З перших же хвилин матчу португальці великими силами пішли вперед і голкіпер збірної України Антон Каніболоцький неодноразово вступав в гру. У одному з епізодів м'яч, після удару Кандеїса, потрапив в штангу. Українці ж нічого не могли протиставити своїм опонентам у першому таймі і, як результат, на перерву команди пішли за рахунку 0:0. У другій половині поєдинку наставник нашої команди Павло Яковенко випустив на поле Андрія Фартушняка і Павла Пашаєва, що дало результат практично відразу. Українцям вдалося перевести гру до центру поля і провести декілька небезпечних контратак. Та все ж, господарі виглядали активнішими, великими силами пішли вперед, і неодноразово могли забивати. Проте спрацювало правило "не забиваєш ти, забивають тобі". Коли пішов вже доданий арбітром час, Володимир Бідловський прорвався по лівому флангу і зробив передачу в центр, де на випередження чітко зіграв Федорчук – перемога збірної України з рахунком 1:0.