Українська "молодіжка" - бронзовий призер турніру пам'яті В.Лобановського

Молодіжна збірна України завоювала бронзові медалі на турнірі пам'яті Валерія Лобановського. У матчі за третє місце підопічні Олексія Михайличенка обіграли збірну Молдови з рахунком 3:1.

Молодіжна збірна України завоювала бронзові медалі на турнірі пам'яті Валерія Лобановського. У матчі за третє місце підопічні Олексія Михайличенка обіграли збірну Молдови з рахунком 3:1. Весь перший тайм господарі поля атакували, мали кілька прекрасних можливостей відрізнитися, проте їм трохи не вистачало точності у завершальній стадії атаки. А на останній хвилині першого тайму українці взагалі умудрилися пропустити гол у свої ворота – відрізнився Рудак. Ледве почався другий тайм, як наші хлопці знову кинулися в атаку. Вони будь-що намагалися реабілітуватися в очах своїх уболівальників за програш ізраїльтянам. І на 52 хвилині їх старання увінчалися успіхом. Форвард харківського "Металіста" Олексій Антонов зрівняв рахунок. Дружина Олексія Михайличенка продовжувала тиснути на суперника, у якого, судячи з усього, просто не залишилося сил. Було створено немало моментів для взяття воріт, проте лише за 10 хвилин до кінця матчу Костянтин Кравченко точним ударом вивів свою команду вперед. А "добив" команду суперника Олексій Полянський. Нагадаємо, що за "золото" турніру позмагаються збірні команди Сербії та Ізраїлю.