Українець виграв золото чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Останній день чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики, який завершився у Москві, приніс збірній України ще одну золоту медаль.

У вправах на брусах 19-річний Олег Степко піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, пише прес-служба НОК України.

Чемпіон І Юнацьких Олімпійських ігор-2010 лідирував у вправах на брусах і після кваліфікації, де набрав 15,700 балів.

У вирішальному раунді змагань вихованець Павла Нетреби впорався зі складною комбінацією ще краще - 15,766.

Срібним призером став швейцарець Лукас Фішер, а бронзовим - росіянин Давід Бєлявський.

З трьома нагородами (дві золоті й одна бронзова) Україна у неофіційному командному заліку посіла третю позицію, поступившись лише росіянам і британцям.