Україна отрамала другу медаль Олімпіади

Український дует в танцях на льоду приніс чергову нагороду Україні на Олімпіаді в Туріні. Учора увечері пара Руслан Гончаров і Олена Грушина після виконання оригінального танцю з результатом 99.17 балів зайняли 3-е місце. Українцям не вистачило лише 0,22 балу до срібних медалей, які отримали американці Таніт Белбін і Бенжамін Агосто. Золото дісталося росіянам Тетяні Навка і Роману Костомарову. Ще один український дует - Юлія

Український дует в танцях на льоду приніс чергову нагороду Україні на Олімпіаді в Туріні. Учора увечері пара Руслан Гончаров і Олена Грушина після виконання оригінального танцю з результатом 99.17 балів зайняли 3-е місце. Українцям не вистачило лише 0,22 балу до срібних медалей, які отримали американці Таніт Белбін і Бенжамін Агосто. Золото дісталося росіянам Тетяні Навка і Роману Костомарову. Ще один український дует - Юлія Головіна і Олег Войко фінішували на 23-ем місці. Фігурне катання. Танцювальні пари. Довільний танець. 1. Тетяна Навка/Роман Костомаров (Росія) - 101.37 - результат за довільний танець; 200.64 - сумарний результат після трьох виступів 2. Таніт Белбін/Бенжамін Агосто (США) - 98.17; 196.06 3 ОЛЕНА ГРУШИНА/РУСЛАН ГОНЧАРІВ (УКРАЇНА) - 99.17; 195.85 23. ЮЛІЯ ГОЛОВІНА/ОЛЕГ ВОЙКО (УКРАЇНА) - 64.69; 128.49. Нагадаємо, що першу медаль на Олімпійських іграх в Туріні Україні принесла біатлоністка Лілія Ефремова, що виграла бронзову нагороду в гонці на дистанції 7,5 кілометрів з двома вогняними рубежами. Її результат - 22 хвилини і 38 секунд. Чемпіонкою Олімпіади в цьому виді програми стала француженка Флоранс Баврель-робер (22:31,4). Срібло - у шведської біатлоністки Ганни Карин Олофссон (22:33,8). У загальному заліку команда України займає 22 місце, маючи в своєму арсеналі 2 бронзових медалі. Лідирують як і раніше німці. Вони завоювали 7 золотих, 7 срібних і 4 бронзових медалі. Другими йдуть американці, у яких 7 золотих, 5 срібних і 4 бронзових медалі. Трійку лідерів замикають австрійці з 7-у золотими, 5-у срібними і 3-мя бронзовими нагородами. Росія займає четверте місце з 7-у золотими, 2-мя срібними і 5-у бронзовими медалями.