Україна відправляється на ЧМ з футболу в гарному гуморі

Збірна України з футболу вчора, 8 червня, зіграла в Люксембурзі свій останній контрольний товариський матч напередодні Чемпіонату світу. Обігравши національну збірну цієї країни з рахунком 3:0, українські футболісти закінчили серію без поразок і пропущених м'ячів.

Збірна України з футболу вчора, 8 червня, зіграла в Люксембурзі свій останній контрольний товариський матч напередодні Чемпіонату світу. Обігравши національну збірну цієї країни з рахунком 3:0, українські футболісти закінчили серію без поразок і пропущених м'ячів. У першому таймі підопічні Олега Блохіна показали абсолютно невиразний футбол практично без гострих моментів. У другому команда заграла швидше і практично відразу ж відкрила рахунок - Андрій Воронін красиво пробив зльоту без шансів для воротаря. Створивши ще ряд небезпечних моментів по ходу тайму, до кінця гри українці відрізнилися ще двічі - спочатку Андрій Шевченко добивав м'яч в порожні ворота (2:0), а через всього хвилину прекрасний пас на Калініченко віддав Воронін, а Максим майстрово перекинув воротаря - 3:0. Нагадаємо, в контрольних матчах перед Чемпіонатом світу українці також зустрічалися з Азербайджаном (0:0), Коста-Рікою (4:0), Лівією (3:0) і Італією (0:0). Сьогодні удень команда Блохіна прибуде до Берліна, а звідти відправиться до Потсдаму. Свій перший поєдинок на турнірі збірна України проведе 14 червня проти збірної Іспанії.