Україна обіграла Литву

Черговий відбірковий матч Україна - Литва чемпіонату Європи з футболу завершився сьогодні з рахунком 1:0. Гол забив футболіст української збірної Олег Гусєв на 47-ій хвилині матчу.

Черговий відбірковий матч Україна - Литва чемпіонату Європи з футболу завершився сьогодні з рахунком 1:0. Гол забив футболіст української збірної Олег Гусєв на 47-ій хвилині матчу. Поєдинок відбувся в Одесі, його обслуговувала німецька бригада арбітрів на чолі з 38-річним уродженцем Бургдорфу Флоріном Майером, який сьогодні вперше працював із збірною України. У складі української збірної грали - Шовковський - Єзерський, Русол, Кучер, Несмачний, - Михалик, Тимощук, Гусєв, Калініченко - Шевченко (капітан), Воронін. Тренер команди Олег Блохін. У складі литовської збірної грали - Грібауськас - Клімавічюс, Скерла, Жвіргждаускас, Паулаускас - Шемберас, Морінас, Станкявічус, Савенас - Данілявічюс, Пошкус. Тренер команди Альгімантас Любінскас. Варто відзначити, що всі квитки на сьогоднішній поєдинок були розкуплені за декілька днів до матчу (майже 28 тисяч квитків). За словами касирів, такого ажіотажу в Одесі не було давно. Надходили в основному колективні заявки. Для литовських фанатів була відведена "фартова" трибуна №13. Очікувалося, що їх на матч прибуде майже 200 чоловік. Литовська делегація прибула до Одеси 26 березня. Перед поєдинком у гостей виникли серйозні проблеми зі складом: після суботньої гри проти збірної Франції чотири гравці шотландського "Хартсу" із-за травм покинули розпорядження збірної. Збірній України ця перемога дозволила вийти на перше місце в групі В. Наступний поєдинок українці проведуть 2 червня із збірною Франції в Парижі.