Україна - краща в Параолімпіаді

За підсумками першого дня Параолімпіади в італійському Туріні українські спортсмени очолюють неофіційний залік за кількістю нагород. На другому місці - Росія. Далі йде збірна Франції.

За підсумками першого дня Параолімпіади в італійському Туріні українські спортсмени очолюють неофіційний залік за кількістю нагород. На другому місці - Росія. Далі йде збірна Франції. Українські спортсмени отримали дві золоті, три срібні і одну бронзову нагороди. У жіночому біатлоні (10 км) серед спортсменів з вадами опорного рухового апарату українки зайняли увесь п'єдестал пошани. Золото у Олени Юрковськоі, срібло і бронза у Людмили Павленко і Світлани Тріфонової відповідно. На дистанції 12,5 км у чоловіків кращий результат серед українців показав Юрій Костюк, який став четвертим. Владислав Морозов фінішував на шостому місці, Олександр Васютинський посів 10-е місце. Золото в біатлоні на дистанції 12, 5 км серед спортсменів з вадами зору здобув в боротьбі українець Віталій Лукьяненко, Олег Мунц - на 4-м місці. Друге місце в жіночому біатлоні (12,5 км) серед спортсменок з вадами зору добула Тетяна Смирнова. Юлія Батенкова серед спортсменів з вадами опорного рухового апарату в лижній гонці на 12,5 км. отримала срібло (українка Ірина Киріченко в цьому вигляді фінішувала 11-ою). Вчора було розіграно 21 комплект нагород. У Туріні проходять 9-і зимові Параолімпійські ігри. Україну представляють 12 спортсменів. Всього в Параолімпіаді цього року змагаються спортсмени з 40 країн світу. Розігруються 58 медалей в п'яти дисциплінах: гірських лижах, біатлоні, лижних гонках, хокеї на льоду і керлінге. За нагороди борються 1 300 спортсменів. Головна надія української Параолімпійської збірної - змагання в біатлоні. Нагадаємо, що на зимовій олімпіаді в Туріні Україна отримала всього дві медалі.