Україна впевнено обіграла Болгарію

Збірній України після серії з чотирьох поразок потрібно було реабілітуватися перед своїми уболівальниками і перед самими собою. Завдяки голам Селіна, Шевченко і Ярмоленко - це у них вийшло.

Від цього матчу всі - уболівальники, тренери, гравці, чекали тільки одного - перемоги. Уявіть, як було гравцям після невдалої кінцівки з французами? А з Уругваєм? Грали ж тоді непогано? Потім, щоправда, була соромна поразку в Чехії. Але в цілому, перемога в цьому матчі була потрібна, в першу чергу, збірній України. Що б гордо підняти голову. Або, хоча б, почати піднимати її з бруду.

Олег Блохін здивував, випустивши на поле зі старту Михалика і Чигринського в центрі захисту. Обидва гравці тільки нещодавно повернулися до тренувань після травм і, практично, ще не грали. Але тренер українців не прогадав - Тарасові і Дімі вистачило вміння та досвіду протистояти болгарам. До речі про болгар. Як і очікувалося, команда розвалюється. Новому тренерові ще належить склеїти цих гравців у боєздатний колектив. Але, в конкретному матчі, болгари опинилися на голову нижче українців.
Матч почався прекрасно для збірної України. А ще прекрасніше він почався для Селіна, який вперше вийшов на поле у футболці збірної. І в першому ж матчі забив. Це Олег Гусєв подав кутовий, Чигринський виграв боротьбу й скинув м'яч на самотнього Селіна. Женя головою забив м'яч у ворота. 1:0. Після забитого гола наша команда відчула себе впевненіше і психологічно розслабилася. Це допомогло українцям вести свою гру. Трохи дивно поводився у воротах Шовковський, але це не зіпсувало враження від гри українців. На 30-й хвилині Мілевський красиво перекинув захист болгар, м'яч прийняв Ярмоленко і прострілив на Гусєва. Олег пробив, але Михайлов, якимось дивом, відбив м'яч на Шевченко, для якого попасти з метра в порожні ворота не стало проблемою.
На другий тайм українці вийшли занадто спокіними і Олег Блохін кинув у бій тих, хто сидів на лавці в першому таймі. Українці спокійно захищалися і іноді тікали в контратаки. Одна з таких контратак стала результативною. Алієв катнув м'яч набігаючому Коноплянці, той прострелив у воротарський майданчик на Ярмоленко і Андрій спокійно забив третій гол.
3:0 - це приємно. Навіть якщо це й Болгарія. Попереду тепер Естонія і там теж потрібно перемагати. Інакше всі ті зусилля, які були витрачені на підняття української голови з бруду, будуть безглуздими.

Нагадаємо, що до цієї зустрічі українська команда провела низку невдалих матчів. 6 вересня вона програла Чехії (4:0), а до цього поступилася Уругваю (2:3), Швеції (0:1), Франції (1:4), Італії (0:2), але обіграла Узбекистан (2:0 ).