Україна програє Хорватії в 1-4 фіналу чемпіонату Європи з футзалу

Україна програє Хорватії в 1-4 фіналу чемпіонату Європи з футзалу Україна - Хорватія

У Спліті, на очах 11 тисячі уболівальників супротивника збірна Україна продемонструвала хорошу гру, але самовіддана гра хорватського воротаря Іво Юкіча в основний і додатковий час, а також під час післяматчевих пенальті, не дозволила нашій команді вийти до півфіналу ЧЄ з мініфутболу.

Україна програє Хорватії в 1-4 фіналу чемпіонату Європи з футзалуЗ самого початку матчу наші спортсмени показали - хто тут більш досвідчений. Спочатку це була легка бундючність. Таке відчуття, що українці вирішили, що м'яч сам залетить у ворота збірної Хорватії. Противник, якого підтримував переповнений зал, прагнув відповідати різкими випадами у бік наших воріт. І наприкінці першого тайму хорватам вдалося відзначитися. Точніше, за них це зробив Овсянніков. Саме від його коліна м'яч влетів в наші ворота.

Україна програє Хорватії в 1-4 фіналу чемпіонату Європи з футзалуДругий тайм наші почали активніше. Довго тримали м'яч, і старалися, якомога частіше, бити по воротах. Але відмінну гру демонстрував хорватський кіпер Іво Юкіч. Але навіть його феноменальна гра не змогла врятувати від удару Чепорнюка. Українець послав м'яч у дальній від воротаря кут воріт, і той, відскочивши від штанги, залетів у ворота. Здавалося, після цього наші повинні були дотиснути хорватів. Одного разу їх врятувала штанга. Гарний момент був у Овсяннікова, але його удар ножицями витягнув Юкіч.

Україна програє Хорватії в 1-4 фіналу чемпіонату Європи з футзалуУ доданий час наші дуже старалися, але створити щось 100%-е не вдалося. А в післяматчевій серії пенальті, завдяки впевненій грі Іво Юкича, що взяв 3 українських удару з 4-х, виявилася сильнішою Хорватія. Яка в 1\2 фіналу зіграє з переможцем пари Росія - Сербія.

Хорватія - Україна, 1:1 (3:1 по пенальті)
Голи: Овсянніков (АГ), 17 - Чепорнюк, 29

Раніше відбувся ще один чвертьфінальний матч чемпіонату Європи. Краща команда останніх 5 років -Іспанія з проблемами обіграла збірну Румунії. На початку другого тайму рахунок був лише 4:3 на користь іспанців. Але після цього забивали тільки діючі чемпіони Європи. І забивали багато. Підсумковий рахунок - 8:3. Хет-трік на рахунку Торраса, два голи забив Айкардо. Іспанці в 1\2 фіналу зіграють з переможцем пари Італія - Португалія.