Уимбилдон-2013: Сергій Стаховський залишив турнір, а Олександр Долгополов пройшов далі

Кривдник Роджера Федерера у другому колі український тенісист Сергій Стаховський у наступному раунді зіткнувся з непереборною перешкодою в особі австрійця Юргена Мельцера. Олександр Долгополов пройшов колумбійця Сантьяго Хіральдо.

У матчі, що тривав 2 години 15 хвилин, Стаховський зазнав поразки в чотирьох сетах- 2:6, 6:2, 5:7, 3:6.

Юрген Мельцер в наступному колі зіграє з поляком Єжи Яновичем, який виявився сильнішим за іспанця Ніколаса Альмагро.

Зустріч між Долгополовим і Хіральдо повинна була завершитися 27 червня, проте дощ завадив дограти матч, який був перенесений на наступний день.

В підсумку тривавший 1 годину 35 хвилин поєдинок Долгополов, 26-й номер посіву, виграв з рахунком 6:4, 7:5, 6:3.

Наступним суперником українця повинен стати переможець іспанського протистояння Давид Феррер (4) - Роберто Баутіста-Агут.