"П'ятий канал" поставив попереджувальний значок "12+" в анонсі прямої трансляції святкового різдвяного богослужіння в ніч з 6 на 7 січня. Вікове обмеження присутнє як у відеоанонс трансляції, так і у програмі передач на сайті каналу.
"П'ятий канал" поставив попереджувальний значок "12+" в анонсі прямої трансляції святкового різдвяного богослужіння в ніч з 6 на 7 січня. Вікове обмеження присутнє як у відеоанонс трансляції, так і у програмі передач на сайті каналу. Відповідна позначка стоїть і у програмі передач на "Яндексі".
Читайте також: Російськомовна "Вікіпедія" закрилася на добу на знак протесту проти закону про чорний список сайтів
Трансляція на "П'ятому каналі" вестиметься з Казанського кафедрального собору Санкт-Петербурга із 23:00 до другої години ночі.
Глядачі "П'ятого" зможуть спостерігати за ходом святкової служби та отримають цікаві коментарі ведучих про історію християнства, сенс і значення кожної дії богослужіння, символіку храму.
Читайте також: В Україні трансляцію телеканалу National Geographic заборонили через рекламу алкоголю
"А відкриє трансляцію різдвяне телезвернення митрополита Володимира до телевізійної аудиторії", - йдеться в анонсі. Що саме з вищепереліченого може завдати шкоди дітям молодше 12 років, не уточнюється.
У ніч на 7 січня прямі трансляції різдвяного богослужіння із храму Христа Спасителя будуть вести "Перший канал" і "Росія 1". У їх анонсах жодних вікових обмежень не вказано.
Читайте також: В Інтернет потрапили дані про російських покупців онлайн-магазинів, у тому числі - сторінки із замовленнями в онлайн секс-шопах
З 1 вересня 2012 року в Росії діє закон про захист дітей від шкідливої інформації. У рекомендаціях Роскомнагляду для працівників телебачення йдеться, що без маркування вікових обмежень в ефір можна випускати матеріали, що транслюються без попереднього запису, а також "мають значну історичну, художню або іншу культурну цінність для суспільства".
При трансляції потенційно шкідливих передач тривалість показу значка, наприклад, "12+", не повинна бути менше 8 секунд з моменту початку програми або виходу з рекламної паузи. Роскомнагляд зобов'язав телеканали маркувати свою продукцію і у програмах телепередач.