Автор:
RBC.UA
Впливовий лондонський журнал The Economist зробив політичний прогноз для Європейського Союзу на найближчі 50 років. Головні "прогнози", втім, стосуються геополітичних питань в цілому. Зокрема "обвалу американського долара" в 2010 р., приєднання України і Туреччини до ЄС до 2025 р. і також відновлення в Росії монархії, що відбудеться, за прогнозами The Economist, в 40-х роках ХХІ ст.
Впливовий лондонський журнал The Economist зробив політичний прогноз для Європейського Союзу на найближчі 50 років. Головні "прогнози", втім, стосуються геополітичних питань в цілому. Зокрема "обвалу американського долара" в 2010 р., приєднання України і Туреччини до ЄС до 2025 р. і також відновлення в Росії монархії, що відбудеться, за прогнозами The Economist, в 40-х роках ХХІ ст. Про це з посиланням на видання повідомляє радіо Свобода.
Згідно з прогнозом журналу, європейська доля України буде вирішена в другій декаді цього століття. Як вважають експерти The Economist, приєднання спровокує спроба РФ здійснити "військове вторгнення до України". Видання відзначає, що вторгнення Кремля може відбутися під час третього президентського терміну Володимира Путіна.
На думку видання, ЄС звернеться тоді до президента США з проханням захистити Україну і "погрозити Росії відплатою у вигляді масованого ядерного удару". Цікаво, що у той час, підкреслює журнал, главою Штатів буде не хто інший, як Барак Обама, нинішній американський сенатор-демократ, що претендує стати першим чорношкірим президентом Америки.
Ще одним доленосним чинником для України і Туреччини стане, згідно з прогнозом The Economist, "гостра нестача робочої сили" в Європі. До 100-річчя ЄС в 2057 р. європейське співтовариство об'єднає 51 країну, серед яких будуть Марокко, Ізраїль і навіть Палестина.
Перший номер журналу The Economist вийшов у Великобританії в 1843 р. До 1938 р. половина тиражу видання продавалася за межами країни. В даний час наклад The Economist складає 830 тис. екземплярів, з яких вже більше 80% розповсюджується за межами Великобританії. Тижневик входить до числа найавторитетніших ділових видань в світі.