Телеканал ТВі покидає колектив у складі 31 співробітника. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на заяву групи журналістів телеканалу.
Телеканал ТВі покидає колектив у складі 31 співробітника. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на заяву групи журналістів телеканалу.
Читайте також: Опозиція вимагає оприлюднення інформації щодо кінцевого власника ТВі
Про свій відхід з ТВі колектив телеканалу заявив після конфлікту з новим керівництвом і оголошення страйку. Журналісти стверджують, що не бачать іншого виходу із ситуації. У зв'язку з цим вони сьогодні оприлюднили спільну заяву про звільнення.
"Профспілка журналістів телеканалу ТВі вважає поведінку нового керівництва неконструктивною і бачить лише один вихід із цієї ситуації - піти", - озвучили свою позицію журналісти.
За їх словами, нове керівництво не хотіло йти на переговори, тоді як вони самі готові були припинити страйк і почати працювати.
Читайте також: Кагаловський вів переговори з представниками української влади про продаж телеканалу ТВі, - Мостова
Заяву, зокрема, підписали Мустафа Найєм, Павло Шеремет, Анастасія Станко та інші журналісти.
Нагадаємо, раніше працівники каналу ТВі, з огляду на юридичну плутанину з приводу чинного керівництва, вирішили не підтримувати жодну зі сторін конфлікту. 45 співробітників ТВі оголосили страйк, висунувши низку своїх вимог, зажадавши, зокрема, оприлюднити структуру власників медіаактиву.
Новий гендиректор каналу ТВі Артем Шевченко пообіцяв, зі свого боку, не застосовувати санкції до журналістів, які страйкують.
У той же час сьогодні, 29 квітня, на телеканалі ТВі вперше від початку конфлікту вийде в ефір випуск новин з ведучою Юлією Литвиненко. Як заявив Шевченко, випуск новин готуватимуть журналісти, з якими вдалося домовитися про співпрацю, в тому числі й представники колективу ТВі.
Читайте також: Міліція з'ясовує обставини конфлікту на телеканалі ТВі
"Ми зараз у переговорному процесі з колективом. Ми поступово зближуємо позиції, і я думаю, що нам вдасться домовитися. Деталі я б не хотів розголошувати, щоб не нашкодити", - зазначав гендиректор.
Нагадаємо, минулого вівторка, 23 квітня, на ТВі змінився інвестор і генеральний директор. Так, гендиректором телеканалу був призначений Артем Шевченко замість Наталії Катеринчук, а новим інвестором каналу став американський бізнесмен Олександр Альтман.
Так було покладено початок публічного конфлікту навколо зміни керівництва телеканалу. Бізнесмени Олександр Альтман і Костянтин Кагаловський обидва заявили, що є законними власниками ТВі. Журналісти телеканалу оголосили страйк, вихід в ефір низки програм був припинений.
Читайте також: У фірмі, що володіє телеканалом ТВі, заперечують надання довіреності Альтману
Телеканал ТВі з'явився в українському ефірі 17 березня 2008 р. На сьогодні технічне покриття телеканалу ТВі охоплює 60,5% населення міст України 50 000 + (за даними GFK-Ukraine, міста 50 000 +) і 85% кабельних мереж України.
Канал на паритетних засадах був заснований Володимиром Гусинським і екс-менеджером ЮКОСу Костянтином Кагаловським. ЗМІ очолив Микола Княжицький. У 2009 р в результаті конфлікту між Кагаловським і Гусинським останній був змушений покинути склад засновників в українському проекті. У підсумку TVi перейшов до двох кіпрських компаній - Seragill Holdings Ltd і Aspida Ventures Ltd.
Читайте також: Новий інвестор каналу TVi Альтман був позаштатним радником міністра палива та енергетики Юрія Продана