Суд зобов'язав "Нафтогаз" відновити газопостачання "Київенерго"
Господарський суд Києва зобов'язав НАК "Нафтогаз України" відновити газопостачання компанії "Київенерго" на вимогу Київської міської державної адміністрації. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі КМДА. "Заборонити дочірнім компаніям НАК "Нафтогаз України" "Укртрансгаз", "Газ України", ВАТ "Київгаз" і ВАТ "Київоблгаз" вчиняти дії з відключення, обмеження газопостачання підприємств і організацій, які виробляють теплову енергію з метою надання житлово-комунальних послуг населенню у м. Києві", - говориться в ухвалі суду. Ухвала підлягає негайному виконанню з моменту її ухвалення 12 грудня 2008 р. Нагадаємо, напередодні АК "Київенерго" повідомила, що тимчасово припинить гаряче водопостачання адміністративних будівель, житлових будинків в зоні теплопостачання ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. До таких кроків привело обмеження газопостачання компанії з причин відсутності грошових надходжень від КМДА на компенсацію різниці між економічно обгрунтованими витратами на виробництво і тарифом на теплову енергію, зазначили в прес-службі "Київенерго". ТЕЦ-5 забезпечує гаряче водопостачання і централізоване опалювання 2877 житлових будинків, 122 лікувальних закладів, 117 дитячих садків, 108 шкіл, 2117 відомств в житлових масивах Харківський, Позняки, Осокорки, Русанівка, Березняки, Теремки. ТЕЦ-6 забезпечує гаряче водопостачання і централізоване опалювання 2118 житлових будинків, 62 лікувальних закладів, 159 дитячих садків, 125 шкіл, 1393 відомств; у житлових масивах Троєщина, Лісовий, Воскресенка, Оболонь, Куреніка, Виноградар, Поділ.