ua en ru

США і ГУАМ спільно боротимуться з міжнародною злочинністю

Автор: RBC.UA
США та країни - члени організації ГУАМ спільно боротимуться з міжнародним тероризмом і міжнародною злочинністю. Вашингтон та експерти країн ГУАМ розроблятимуть відповідні програми, щоб запобігти тероризмові, відмиванню грошей, транспортуванню наркотиків та нелегальній торгівлі людьми. Про це сьогодні заявив посол США в Україні Джон Теффт на засіданні міністрів закордонних справ Організації демократичного та економічного розвитку ГУАМ.

США та країни - члени організації ГУАМ спільно боротимуться з міжнародним тероризмом і міжнародною злочинністю. Вашингтон та експерти країн ГУАМ розроблятимуть відповідні програми, щоб запобігти тероризмові, відмиванню грошей, транспортуванню наркотиків та нелегальній торгівлі людьми. Про це сьогодні заявив посол США в Україні Джон Теффт на засіданні міністрів закордонних справ Організації демократичного та економічного розвитку ГУАМ, передає радіо "Свобода".

"Ми, США, задоволені рівнем співпраці з ГУАМ, ми підтримуємо демократичний розвиток країн - членів організації та їхній внесок у міжнародну безпеку. На порядку денному - спільне запобігання наркотрафіку та нелегальній торгівлі людьми", - наголосив посол.

Читайте також: Україна докладає значних зусиль у боротьбі з торгівлею людьми, але не повною мірою дотримується стандартів, - Держдеп США

Раніше повідомлялося, що латиноамериканські наркокартелі розглядають пріоритетними ринки збуту кокаїну країни Європейського союзу і Росію, а не США, які раніше вважалися основним споживачем кокаїну.

Читайте також: Афганський героїн щорічно приносить наркомафії до 69 млрд дол

Згідно з доповіддю Держдепартаменту США, близько 27 млн ​​осіб у світі на даний момент перебувають в рабстві. А 17 держав взагалі не звертають уваги на злочини, пов'язані з работоргівлею. Автори документа зазначають, що Україна - джерело, країна транзиту та призначення безлічі чоловіків, жінок і дітей, яких примушують до праці та сексуальної експлуатації. Українці стають рабами в Росії, Польщі, Іраку, Португалії, Об'єднаних Арабських Еміратах, Чехії, Туреччині, Німеччині, Азербайджані, Ізраїлі, Литві, Лівані, Кіпрі, Греції, Італії, Македонії, Іспанії, Сирії, США, Албанії, Бахрейні, Боснії і Герцеговині, Китаї, Єгипті, Угорщині, Індії, Казахстані, Косово, Молдові, Чорногорії, Сербії, Словенії, Південній Африці, Сирії, Туркменістані та Нідерландах.

До цього свій звіт про кількість жертв примусової праці опублікувала міжнародна організація праці. За її даними рабами в світі є 20,9 млн осіб.

ГУАМ - регіональна організація, створена в 1997 р. Грузією, Україною, Азербайджаном і Молдовою. Назва організації склалося з перших літер назв входять до нього країн. Штаб-квартира організації розташована в Києві, Україна.