США і Німеччина починають з перемог на Чемпіонаті світу

Хокеїсти збірної США взяли гору над командою Франції в матчі, яким стартував чемпіонат світу 2012 року у Фінляндії і Швеції. Збірна Німеччини отримала перемогу над командою Італії. Зустріч, що пройшла в Стокгольмі, завершилася з рахунком 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Хокеїсти збірної США взяли гору над командою Франції в матчі, яким стартував чемпіонат світу 2012 року у Фінляндії і Швеції.
Гра, що пройшла в п'ятницю в Хельсінкі, завершилася з рахунком 7:2 (1:1, 3:1, 3:0).

Рахунок в матчі несподівано відкрили французи - на 13-й хвилині досяг мети кидок з середньої дистанції, який завдав захисник Ніколя Беш. Відповідь з боку американців не змусила себе довго чекати: через чотири хвилини Кайл Оклосо, отримавши передачу від Алекса Голігоскі, виграв дуель у екс-воротаря "Монреаля" і "Чикаго" Крістобаля Юе.

У другому періоді фаворити матчу домоглися переваги у дві шайби, двічі реалізувавши більшість. На 24-й хвилині капітан американців Джек Джонсон вивів свою команду вперед потужним кидком від синьої лінії. Через шість хвилин Макс Пачиоретті виконав передачу на п'ятак Боббі Райану, і форвард, який був обраний на драфті НХЛ 2005 року другим слідом за Сідні Кросбі, не промахнувся. До перерви команди обмінялися закинутими шайбами: гол у ворота збірної США спільними зусиллями організували Саша Трей і П'єр-Едуар Беллемар (34-а хвилина), а в американців відзначився Пачиоретті (40), подставивший ключку під кидок Голігоскі.

На завершальному відрізку гри глядачі побачили ще три голи у ворота Юе. Джим Слэйтер завершив комбінацію своєї команди на 46-й хвилині, а на 52-й хвилині Оклосо оформив дубль, вразивши ближній кут. Остаточний рахунок встановив Джефф Петрі (58).

Хокеїсти збірної Німеччини здобули перемогу над командою Італії на чемпіонаті світу, який стартував у Фінляндії і Швеції. Зустріч, що пройшла в Стокгольмі, завершилася з рахунком 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Рахунок на 17-й хвилині матчу відкрив захисник німців Крістоф Шуберт, в одне торкання переправивши шайбу у ворота Даніеля Белісіма після передачі форварда Крістофа Улльмана з-за воріт. На третій хвилині другого періоду Патрік Раймер подвоїв перевагу німців з допомогою все того ж Улльмана і Філіпа Горгулла. Останній став автором ще однієї гольової передачі: вигравши вкидання, форвард відправив шайбу на Крістофера Фішера, який точно пробив низом від синьої лінії, реалізувавши більшість (46-а хвилина).