Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу

Кияни з перемоги почали Об'єднаний трунир. Завдяки пенальті, який реалізував Гусєв, "Динамо" в Москві обіграло "Спартак".

Зеніт - Шахтар: Онлайн трансляція матчу

27 червня, 18:30
Москва, стадіон ім. Е. Стрельцова
Спартак - Динамо, 0:1
Гол:
Гусев, 31 (пен.)
Спартак: Песьяков, Бокетті, Бризгалов, Комбаров, Макеєв, Глушаков, Чельстрем, Де Соуза, Яковлєв, Мовсиян, Білялетдінов
Динамо: Коваль, Селін, Хачеріді, Виду, Сілва, Гармаш, Аруна, Гусєв, Ярмоленко, Безус, Кравець

Звучить фінальний свисток.

90+1 хв. Якось ліниво вийшли кияни в контратаку, яка завершилася пасом Цурікова на Мехмеді, але удар швейцарця заблокував захисник.

Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу89 хв. Тимофєєв отримав "гірчичник" за підкат проти Сидорчука.

85 хв. Не знає "Спартак" як підібратися до воріт "Динамо". Не вистачає ні майстерності, ні сил для будь-яких небезпечних дій з боку московської команди.

Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу79 хв. Кравець поступився місцем на полі Цурікову. А Каріока - Тимофєєву.

78 хв. Втома відчувається в діях гравців обох команд. Але в такій ситуації киянам легше - вони захищаються. "Спартаку" потрібно зібратися, якщо вони хочуть забити

Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу74 хв. Ще одна заміна у "Спартака". Яковлєва змінив у грі Козлов.

71 хв. Після ще одної паузи для пиття води, спартаківці знову понеслися на ворота "Динамо". Але захист киян грає максимально зібрано.

67 хв. Кравець промчав по лівому флангу, змістився до воріт і пробив з гострого кута, але Песьяков зумів відбити удар українця.

65 хв. Кротов вискочив на ударну позицію в штрафному майданчику киян і пробив над Ковалем, але м'яч у ворота не потрапив.

Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу61 хв. Вукоєвіч та Алієв вийшли замість Ярмоленка і Аруни.

Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу59 хв. Жано з'явився на полі замість Чельстрема

57 хв. Мехмеді дуже небезпечно бив головою після подачі зі штрафного з правого флангу. М'яч пролетів зовсім поруч зі штангою.

54 хв. Кияни намагаються при відборі м'яча притримати його в ногах, але гравці "Спартака" дуже настирливо пресингують "Динамо" і тим досить складно зараз.

50 хв. Активніше почав другий тайм "Спартак". Більше тримається м'яч в ногах господарів поля.

Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу46 хв. Заміни пішли. У "Спартака" вийшов Паршивлюк замість Макєєва. У киян вийшли Сидорчук, Дуду і Мехмеді. Вони з'явилися замість Гармаша, Безуса і Гусєва.

Другий тайм почався.

Перерва.

45+1 хв. Мовсісян пробивав зі штрафного. М'яч полетів у рамку воріт, але удар виявився не сильним, так що, Коваль спокійно забрав того в руки.

42 хв. Мовсісян опинився з м'ячем по центру воріт і сильно пробив. М'яч полетів кудись високо. Не справляється київський захист з атаками суперника.

38 хв. Не змогли київські захисники розібратися з Макєєвим і скачущим м'ячем. Але і гравцю "Спартака" пробити нормально не вдалося. В результаті, м'яч від Коваля полетів на кутовий.

35 хв. Яковлєв залишив у дурнях Сілву і Виду і пробив у ближній кут. Але підвела точність москвича.

Спартак - Динамо: Стенограма онлайн трансляції матчу31 хв. Гусєв спокійно пробив у лівий кут!

30 хв. Бризгалов у власній штрафній звалив Кравця. Це пенальті!

26 хв. Добре відкрився Безус під вкидання ауту і прострілив на Кравця, якого випередив захисник.

24 хв. Жарко сьогодні в Москві. Зупинилася гра для того, щоб футболісти змогли попити воду.

20 хв. Заволоділи м'ячем гравці "Спартака". Довго він тримається у них в ногах. Кияни тільки спостерігають і чекають, що ж зробить суперник.

16 хв. Поки найбільш яскравими у грі киян виглядають Ярмоленко і Аруна. Українець досить свіжий, а нігерієць явно сповнений енергії і багато переміщається по полю.

13 хв. Аруна сам пройшов пів поля по центру і біля входу в штрафну, віддав праворуч на Гусєва. Олег пробив у ближній кут, але удар вийшов не сильним.

11 хв. Не зміг Мовсісян завершити ні ударом, ні прострілом закидання у штрафну від Чельстрема після контратаки "Спартака".

7 хв. Кілька позиційних атак лівим флангом провели кияни. Але вони нічим не закінчилися. "Спартак" поки теж нічого зробити не може.

3 хв. В центрі поля поки відбувається гра. Обидві команди поки не можуть повноцінно зачепитися за м'яч.

Почався матч.

Добрий день, шановні вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу між московським "Спартаком" і київським "Динамо".