Відбувся останній тур УПЛ: "Кривбас" залишається, "Чорноморець" вилітає

9 травня відбувся останній тур української Прем'єр-ліги з футболу. "Кривбас" обіграв "Закарпаття" з рахунком 3:1, "Чорноморець" зіграв у нічию з луганською 1:1 "Зорею".

У День Перемоги «моряки» приймали гостей з Луганська. «Зоря» до цієї гри виконала свою місію і зберегла місце Прем'єр-Лізі на наступний сезон. Не дивлячись на це усі футболісти «Зорі» грали на повну силу і розвіяли різні чутки з приводу передбачуваності результату матчу.

У цій грі помітно краще виглядали гості, які по ходу зустрічі могли забити не один м'яч. Однак лише на 41 хвилині Каменюка пройшов пів поля, по шляху обігравши не одного і не двох гравців суперника, увійшов до штрафного майданчика і пробив низом у дальній кут, відкривши рахунок у цьому матчі.

У «Чорноморця» осмислено атакувати не виходило, тому господарі перейшли в навалу. Навіть у такому стилі у одеситів гра не йшла. Завантажити м'яч у штрафний майданчик було складним завданням. Але все ж господарям вдалося забити. На 85 хвилині Діденко з центру штрафного пробив у поперечину, а через хвилину вразив ворота гостей, однак порятунку не відбулося - гості змогли стримати натиск господарів і більше не пропустили в цій зустрічі - у підсумку 1:1.

У Кривому Розі футболісти "Закарпаття" дуже жваво почали гру проти надвмотивованого «Кривбасу». Атаки гостей в багатьох ігрових моментах виглядали цікавіше і швидше господарів поля. Біди криворіжців почалися на 11-ій хвилині, коли рахунок був відкритий. Вадим Болохан відібрав м'яч на лівому фланзі атаки «Закарпаття» у Андрієнко, зробив передачу в центр поля на Владислава Мікуляка, який метрів з 25-ти наважився на удар по воротах.

Після пропущеного гола гравці «Кривбасу» трохи стрепенулися, але удари Богомазова, Максимова, Варанкова і Кобахідзе не відрізнялися особливою небезпекою для голкіпера гостей Олександра Надя.

У другому таймі Юрій Максимов випускає на поле другого форварда - Сергія Мотуза, який через 30 секунд після своєї появи на полі, зрівняв рахунок, а на 67 хвилині в рахунку вели вже криворіжці - правий хавбек «Кривбасу» Микола Морозюк з другої спроби переграв воротаря гостей. Враховуючи, що позитивний результат у них в кишені, гравці «Кривбасу» підсвідомо стали грати на утримання переможного рахунку. Втім на 83 хвилині атакуючий півзахисник команди Юрій Максимов був «забутий» на п'ятачку перед воротами суперника, і довів рахунок до комфортних 3:1, який і протримався до кінця матчу.