Збірна України зіграла внічию з Хорватією

Збірна України з футболу зіграла третій матч відбору на ЧМ-2010. Підопічні Олексія Михайличенка в рідних стінах розійшлися з миром із збірною Хорватії – з рахунком 0:0.

Збірна України з футболу зіграла третій матч відбору на ЧМ-2010. Підопічні Олексія Михайличенка в рідних стінах розійшлися з миром із збірною Хорватії – з рахунком 0:0. Почали матч активніше господарі поля і вже в дебюті Шевченко отримав досить небезпечний штрафний в 22 метрах, проте Алієв погано виконав удар. Після цього українці подали 5 поспіль кутових, проте ніяких дивідендів з цього не отримали. Поступово хорвати перехопили ініціативу і великими силами пішли вперед, мали декілька непоганих моментів для узяття воріт, проте Пятов діяв упевнено. Та все ж саме українці мали найреальнішу можливість відрізнитися – Алієв обіграв Ковача і виходив на ударну позицію, проте капітан гостей збив "динамівця" на самій лінії штрафної, за що і отримав попередження. Штрафний удар захотів пробивати Шевченко – не точно. На самому початку другого тайму хорвати могли виходити вперед, проте м'яч, після удару Оліча, потрапив в щаблину. Гості продовжували атакувати великими силами і не один раз могли засмутити Андрія Пятова, проте наш голкіпер цього вечора діяв надійно. А коли і він був безсилий – м'яч йшов повз воріт. У свою чергу українці абсолютно нічого не зробили біля воріт суперника в другому таймі. Ставка на контратаки себе не виправдала, і, як результат – нічия 0:0. У іншому матчі нашої групи збірна Англії на своєму полі розгромила Казахстан з рахунком 5:1. Турнірна таблиця після зіграних матчів виглядає так: 1. Англія – 3 гри / 9 очок 2. Україна – 3 / 7 3. Хорватія – 3 / 4 4. Білорусь – 2 / 3 5. Казахстан – 4 / 3 6. Андорра – 3 / 0