Збірна України з пляжного футболу не потрапила на ЧC

Збірна України з пляжного футболу поступилася в чвертьфінальному поєдинку кваліфікації ЧС-2008 команді Італії з рахунком 3:8 і не потрапила в число учасників фінальних змагань.

Збірна України з пляжного футболу поступилася в чвертьфінальному поєдинку кваліфікації ЧС-2008 команді Італії з рахунком 3:8 і не потрапила в число учасників фінальних змагань. Після першої третини матчу ніщо не провіщало біди для наших хлопців. На п'ятій хвилині капітан Скуадри Адзури Паскуалі відкрив рахунок, проте через хвилину Пилипенко точним ударом в кут воріт вирівняв ситуацію. Через деякий час Боженко вивів збірну України вперед, а за десять секунд до кінця першого тайму він же забив третій гол. У другій дванадцятихвилинці італійці перехопили ініціативу і протягом п'яти хвилин захисник команди Легісса оформив хет-трик. У дебюті завершального тайму він же головою забив п'ятий гол у ворота українців. Добив нашу команду Палмаччі, які під завісу зустрічі оформив "хет-трик". Підсумковий результат – 3:8 і серед 16 фіналістів світової першості української збірної, на жаль, не буде. Окрім Італії, в півфінал прогнозовано потрапили португальці (8:0 з греками без шансів для суперника), росіяни (3:2 з Швейцарією) і іспанці (7:1 проти чехів). Матчі Португалія - Росія і Іспанія - Італія відбудуться в неділю, 18 травня.