Збірна України з футболу насухо розгромила команду Азербайджану

Українська збірна провела головну репетицію перед першим відбірним матчем до Чемпіонату Європи 2008 року. Клас українців дав про себе знати вже на 3-ій хвилині матчу. Андрій Воронін приймає м'яч на груди і другим дотиком відправляє його в сітку.

Українська збірна провела головну репетицію перед першим відбірним матчем до Чемпіонату Європи 2008 року. Клас українців дав про себе знати вже на 3-ій хвилині матчу. Андрій Воронін приймає м'яч на груди і другим дотиком відправляє його в сітку. Другий гол повинен був забивати вже півзахисник "Дніпра" Сергій Назаренко. Удар з двох метрів в порожні ворота у Сергія не виходить, проте, виходить гарний постріл зі штрафного - 2:0. Назаренко став причетним і до третього гола у ворота азербайджанців. Його прохід замикає Руслан Ротань, передає телеканал "НТН". Тренер Азербайджану Шахин Дінієв перебував у відчаї. Не додала йому оптимізму і 45-а хвилина першого тайму. Автор третього гола Руслан Ротань подає з флангу, першим до м'яча встигає його одноклубник Олег Гусев - 4:0. Після перерви тренери обох команд проводять ряд замін. Але це не змінює хід гри. Більш того, українці забивають ще один гол у ворота команди Азербайджану. Цього разу відзначився донетчанин Андрій Воробей. Глядачі, яких цього разу на стадіоні було не так вже і багато, радісно аплодують: на 55-ій хвилині на полі з'являється головний порушник спокою футбольної України останніх днів - Андрій Гусін. Нещодавно він заявив, що цей матч стане для нього останнім в збірній. Головний тренер Олег Блохін переконати півзахисника не зміг. На допомогу прийшов президент Федерації футболу Григорій Суркіс. Тренер і партнери рішення свого товариша ще пограти в збірній сприймають позитивно і оптимістично. Проте, Олег Блохін стабільного місця в основі Андрію Гусіну не обіцяє. У цьому ж матчі поява Гусіна на полі певним чином допомагає Україні отримати найбільшу перемогу в своїй історії - 6:0. Останній м'яч у ворота збірної Азербайджану відправляє Олексій Бєлік. Рекордну ж перемогу збірної на стадіоні відзначили яскравим салютом.