Збірна України з футболу програла туркам з рахунком 0:3

Національна збірна України з футболу в Києві зіграла товариський поєдинок проти збірної Туреччини і програла з рахунком 0:3.

Національна збірна України з футболу в Києві зіграла товариський поєдинок проти збірної Туреччини і програла з рахунком 0:3. У стартовому складі наставник нашої команди Олексій Михайличенко виставив експериментальний склад, що не могло не позначитися на грі. В українців мало що виходило в атаці, і абсолютно не клеїлася гра в центрі поля. У свою чергу головний тренер збірної Туреччини Фатіх Терім виставив на матч практично основний склад, і його команда з початку поєдинку заволоділа ініціативою. Турки тримали гру під контролем, довго володіли м'ячем. І на 20-ій хвилині саме у гостей був найбільш реальний шанс відкрити рахунок в матчі, проте Акман не зміг реалізувати вихід один на один з Шовковським. З часом ситуація на полі вирівнялася і вже українці взяли гру під контроль. Проте до гольових моментів в першому таймі справа так і не дійшла. Другий тайм після ряду замін активніше почали українці, проте одна з перших контратак турецької команди на 15-ій хвилині другого тайму привела до гола – відрізнився Шанлі. Через деякий час Четін подвоїв переваги своєї команди, а ще через три хвилини Алтинтоп забив третій гол у ворота Шовковського. У час, що залишився до фінального свистка, підопічні Олексія Мbхайличенка намагалися переламати хід зустрічі, багато атакували, проте не зуміли забити навіть гол престижу. У результаті – перемога збірної Туреччини з рахунком 3:0.