Збірна Росії стала чемпіоном Європи з баскетболу

Збірна Росії стала переможцем чемпіонату Європи з баскетболу. У вирішальному матчі росіяни обіграли господарів турніру – іспанців з рахунком 60:59.

Збірна Росії стала переможцем чемпіонату Європи з баскетболу. У вирішальному матчі росіяни обіграли господарів турніру – іспанців з рахунком 60:59. Першу чверть росіяни провалили. У них не виходило практично нічого і, як результат – 22:11 в першій десятихвилинці на користь господарів. У перерві наставник збірної Росії зумів знайти потрібні слова для своїх підлеглих і тому росіяни виграли другу чверть з рахунком 20:12. Третя чверть пройшла в рівній боротьбі, про що свідчить і рахунок на табло – 15:15, і все найцікавіше відбувалося у вирішальній десятихвилинці. Тривалий час іспанці були попереду, проте, менш ніж за хвилину до кінця зустрічі, росіяни відігралися, а потім і зовсім вийшли вперед. Іспанці ж мали прекрасний шанс вирвати перемогу, проте кидок лідера чемпіонів світу – По Газоля з фінальною сиреною виявився неточним. Кращим гравцем матчу став Андрій Кириленко, який записав на свій рахунок 17 очок. У матчі за третє місце збірна Литви обіграла вже екс-чемпіонів Європи – збірну Греції з рахунком 78:69.