Збірна України зіграла внічию 1:1 з Польщею

Національна збірна України з футболу на виїзді зіграла товариський матч проти збірної Польщі. Гра закінчилась внічию 1:1.

Почали матч обидві команди в невисокому темпі, не поспішаючи нагнітати обстановку на полі. Лише ближче до перерви команди активізувалися і почали створювати моменти. Так, на 34-й хвилині поляки були близькі до того, щоб відкрити рахунок, проте Єлень з вигідної позиції пробив над поперечиною. На 41-й хвилині відмінний момент вже був у наших хлопців, однак Девіч, після відмінного пасу Гусєва, не зумів переграти воротаря суперників. І буквально відразу ж спрацювало правило «не забиваєш ти, забивають тобі». Єлень, скориставшись помилкою центральних захисників, вийшов один на один з Пятовим і спокійно переграв нашого голкіпера.

Другий тайм активніше почали українці, проте забивати могли господарі поля. Єлень знову опинився віч-на-віч із П'ятовим, проте цього разу воротар виграв дуель. Ще через кілька хвилин форвард збірної Польщі з вигідної позиції пробив повз ворота. Ще через деякий час все той же Єлень зобов'язаний був знову забивати, проте і в цьому моменті на висоті був П'ятов. Лише на 75-ій хвилині збірна України мала непоганий момент, проте Худоб'як трохи не встиг до м'яча. На 83-й хвилині Польовий таки зумів забити гол у ворота господарів поля, проте арбітр у цьому епізоді зафіксував офсайд. І все ж наші хлопці зуміли відігратися. На останній доданій арбітром хвилині матчу Федецький віддав хороший пас на Селезньова і форвард «Дніпра» спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

У результаті - нічия 1:1.