Збірна України програла збірній Австрії (відео)

Збірна України програла товариський матч збірній Австрії. Пропустивши на перших хвилинах удар зі штрафного від Юнузовича, українці ніяк не змогли взламати оборону австрійців в першому таймі. А в другому на дубль Арнаутовича, наша команда відповіла двома голами Гусєва. Бойова поразку і привід для роздумів для головного тренера українців Олега Блохіна.

Австрія - Україна 3:2
: Юнузович, 3, Арнаутовіч, 62, 89 - Гусєв, 56, 65
Австрія: Ліндер, Кляйн (Гаріч, 28), Предль, Шарнер, Саттнер, Арнаутовіч, Баумгартлінгер (Кавлак, 67), Алаба (Пехливан, 82), Іваншиц (Бургшталлер, 75), Юнузович, Янко (Бюргер, 63)
Україна: Горяїнов (Коваль, 46), Гусєв, Хачеріді, Михалик, Ракицький, Тимощук, Ротань, Назаренко (63), Коноплянка (Бутко, 59), Ярмоленко, Воронін (Мілевський, 46), Девіч (Шевченко, 46)

Перший тайм почався для українців - гірше не придумаєш. Вже на третій хвилині, Михалик поряд з лінією власної штрафної звалив форварда австрійців. До м'яча підійшов Юнузович, і точним ударом відправив м'яч у сітку воріт Горяїнова. Після цього австрійці повністю засіли на своїй половині поля, не даючи гравцям нашої збірної ні сантиметра вільного простору. Що говорити, якщо перший удар у бік воріт Ліндера відбувся аж на 20 хвилині - Гусєв не "рідною" лівою пробив мимо воріт. Відразу після цього в Ярмоленко вийшов непоганий навіс в штрафну, але Девіч до м'яча не дістав, а простріл Коноплянки ніхто не зміг замкнути. На жаль, 100%-ий момент збірної України зіпсував боковий суддя. Назаренко пасом вивів Девіча один на один, але Марко вирішив віддати на набігаючого Ярмоленко. У цей момент пролунав свисток, хоча повтор показав, що під час пасу Девіч не був в офсайді. Гравці збірної Австрії в першому таймі нічого, крім небезпечного штрафного, не створили.

Другий тайм вийшов кардинально іншим. Блохін випустив на поле Мілевського і Шевченка, які замінили Девіча і Вороніна. Здавалося, українці повинні продовжити шукати шляхи до воріт збірної Австрії, але активніше другу половину почали австрійці. Все завершилося непоганим, але неточним ударом Гарича. А потім українці заробили штрафний. Назаернко пробив, але м'яч від "п'ятої точки" захисника відскочив на Ярмоленко, а Андрій віддав на самотньо стоявшого на дальній штанзі Гусєва. 1:1. Справедливості заради відзначимо, що Олег забивав з офсайду. Після цього гра стала веселішою. Австрійці вже не так масово захищалися, а часто вибиралися на половину поля українців. Одна з таких вилазок завершилася блискучою комбінацією. Алаба опинився на лівому фланзі атаки, віддав в центр на Юнузовича, але Тимощук удар накрив. М'яч відлетів до Арнаутовича і той з лівої точно пробив у дальній від Коваля, який вийшов на другий тайм, кут. Буквально відразу ж, українці відповіли не менш блискучим голом. Ротань відправив у забіг Мілевського, той віддав на Ярмоленко. А Андрій віддав під удар Гусєву. Олег точним ударом пробив у ближню "дев'ятку". Після цього команди обмінялися небезпечними моментами Алаби та Мілевського. І ось, на 89-й хвилині, Арнаутовіч обіграв Бутко і вже правою ногою пробив в лівий верхній кут воріт Коваля. 3:2 - перемога збірної Австрії.

Незважаючи на очікування, Блохін продовжив шукати оптимальний склад. Все таки, по-іншому не пояснити появу на лівому фланзі захисту центрбека Ракицького. Напевно, Олег Володимирович розраховував обіграти австрійців "внизу". Тому що ні Воронін, ні Девіч в першому таймі ніяк себе не показали. Цікаво, що такого розкладу, коли тобі забивають, а потім всією командою сидять на своїй половині поля, на Євро не буде. Ну, не дозволять собі шведи, англійці або французи подібного. Так що невпевнений перший тайм можна списати з рахунків. А от у другій половині гри українці виглядали цікавіше. Тільки ось питань до захисту дуже багато.

Нагадаємо, що попередній товариський матч збірної України завершився розгромом збірної Естонії.