Збірна України програла Бразилії з рахунком 0:2

Збірна України з футболу провела черговий товариський матч у рамках підготовки до домашнього Євро-2012. Підопічні Юрія Калитвинцева в англійському Дербі грали проти збірної Бразилії і програли з рахунком 0:2.

Збірна України з футболу провела черговий товариський матч у рамках підготовки до домашнього Євро-2012. Підопічні Юрія Калитвинцева в англійському Дербі грали проти збірної Бразилії і програли з рахунком 0:2.

Бразильці з самого початку матчу оволоділи ініціативою, і щоразу загрожували воротам нашої команди. Проте до певного часу українці стримували всі наміри суперника. Та все ж на 25-ій хвилині матчу рахунок було відкрито. Робіньо навісив з лівого флангу і м'яч, після удару Дані Алвеша, зрикошетивши від Романчука, від штанги влетів у дальній кут воріт Диканя. А ще через десять хвилин Пато, перегравши Мандзюка, пробив в штангу. На останній хвилині матчу Алієв забив гол у відповідь, проте суддя в цьому епізоді угледів порушення правил.

У дебюті другого тайму українці мали реальний шанс для того, щоб зрівняти рахунок, проте м'яч, після удару Ротаня, потрапив у штангу. Після цього на полі була практично рівна боротьба, та все ж на 64-ій хвилині бразильці зуміли подвоїти перевагу. Пато прийняв передачу зправа, і з розвороту уразив ворота нашої команди. Гра закінчилася перемогою збірної Бразилії з рахунком 2:0.