Збірна України з пляжного футболу вийшла до фінальної частини ЧС-2011

Збірна України з пляжного футболу вийшла до фінальної частини Чемпіонату Світу-2011. У матчі 1/4 фіналу кваліфікації до ЧС наша збірна з рахунком 6:3 обіграла збірну Румунії.

Збірна України з пляжного футболу вийшла до фінальної частини Чемпіонату Світу-2011. У матчі 1/4 фіналу кваліфікації до ЧС наша збірна з рахунком 6:3 обіграла збірну Румунії.

Почався поєдинок для наших хлопців не дуже вдало - вже на першій хвилині Макі з кутового закрутив м'яч у ворота Віталія Сидоренка, а ще через 6 хвилин Раї потужним ударом подвоїв перевагу своєї команди. Буквально відразу ж Назаренко один гол відквитав, проте ще через три хвилини все той же Макі красивим ударом через себе зробив рахунок 3:1 на користь збірної Румунії. Та все ж на останній хвилині першого періоду Зборівський звів розрив в рахунку до мінімуму.

Другий відрізок матчу пройшов повністю під диктовку збірної України і, як результат, наші хлопці зуміли не тільки зрівняти рахунок - зробив це на 16-й хвилині Корнійчук, а й вийти вперед завдяки точному удару Андрія Борсука на 18-й хвилині. У завершальному періоді румуни намагалися переламати перебіг поєдинку, проте українці грамотно тримали оборону. Більш того, на останній хвилині голи Назаренко та Ігоря Борсука зняли всі питання про переможця - 6:3 на користь збірної України.

Після цієї перемоги збірна України забезпечила собі путівку до фінальної частини Чемпіонату Світу-2011.

Відзначимо, що на Кубок світу потрапляють 5 команд з Європи: Італія, як господар чемпіонату, і ще 4 команди, які вийдуть до 1/2 фіналу даної кваліфікації.