Збірна України з пляжного футболу виграла відбірковий турнір на ЧС-2011

Збірна України з пляжного футболу виграла відбірковий турнір на Чемпіонат світу-2011. Підопічні Сергія Кучеренка в фінальному матчі обіграли збірну Португалії з рахунком 4:2.

У середині першого періоду українці вийшли вперед завдяки точному удару Андрія Борсука, а на самому початку другої дванадцятихвилинки він же подвоїв перевагу своєї команди. Через п'ять хвилин третій гол у ворота збірної Португалії забив Зборівський, проте буквально відразу ж Маджер один гол відквитав. Через хвилину Єводкімов забив четвертий гол, а ще через хвилину все той же Маджер знову забив у ворота збірної України. У завершальному відрізку матчу забитих голів глядачі не побачили і, як результат, Україна здобула перемогу з рахунком 4:2 і стала переможцем кваліфікаційного турніру.

Днем раніше наша команда у півфіналі в серії післяматчевих пенальті обіграла збірну Швейцарії. Основний і додатковий час закінчився внічию 3:3.

Нагадаємо, що на Кубок світу потрапляють 5 команд з Європи: Італія, як господар чемпіонату, і ще 4 команди, які вийдуть в 1/2 фіналу даної кваліфікації.