Збірна України з футболу розгромила збірну Литви з рахунком 4:0

Національна збірна України з футболу виборола перемогу в товариському матчі проти збірної Литви. Підопічні Мирона Маркевича обіграли суперника з рахунком 4:0.

У дебюті матчу команди обмінялися небезпечними моментами, а під кінець перших десяти хвилин рахунок був відкритий. Андрія Шевченка грубим чином зупинили метрів за 35 від воріт, і Олександр Алієв потужним ударом зі штрафного вивів збірну України вперед. А ще через 6 хвилин все той же Алієв після пасу Шевченка оформив дубль. Після цього гра трохи заспокоїлася, і лише під завісу першого тайму українці створили два непоганих моменти, але до перерви рахунок на табло не змінився.

Другий тайм почався з безперервних атак українців і на 51-й хвилині Алієв міг оформити «хет-трик», проте він не зміг як слід пробити по воротах. Ще через дві хвилини Шевченко непогано перепасовувався з Мілевським, проте у вирішальний момент капітана збірної підвела точність. Та все ж на 69-й хвилині матчу рахунок став 3:0: Коноплянку недозволеним прийомом зупинили в штрафному майданчику і Шевченко спокійно з одинадцятиметрової позначки послав м'яч у кут воріт збірної Литви. Гості спробували забити хоча б гол престижу і одного разу були близькі до цього, проте українців, після красивого удару Пошкаса, виручив Горяїнов. І все ж останнє слово залишилося за нашою командою: Шевченко спокійно увійшов у штрафний майданчик гостей і послав м'яч точно в кут воріт. У результаті - перемога збірної України з рахунком 4:0.

Матч проходив у Харкові на стадіоні "Металіст". Арбітр зустрічі - Станіслав Сухіна (Росія).

Відзначимо, що для обох наставників команд - Мирона Маркевича і Раймондаса Жутаутаса - цей матч став першим випробуванням на посаді головного тренера національної збірної.

У рейтингу ФІФА Литва займає 48-е місце, Україна - на 25-му рядку.

До сьогоднішнього дня наші команди мірялися силами шість разів, 4 гри закінчилися перемогою українців, 2 рази сильнішою була Литва. Різниця забитих-пропущених м'ячів - 11:8 на користь України.

Останній раз Литва і Україна зустрічалися в листопаді 2007-го року, тоді збірна Олега Блохіна програла з рахунком 0:2.