Збірна України обіграла Румунію з рахунком 3:2

У товариському матчі 29 травня ц.р у Львові на стадіоні «Україна» Національна Збірна України з футболу отримала перемогу над Збірною Румунії з рахунком 3:2.

На 15-й хвилині Олександр Алієв своїм фірмовим ударом метрів з 40 забив гол-близнюк того, що відправив у ворота Литви кілька днів тому.

В України були проблеми у всіх лініях, а до гола Румунія і зовсім вільно відчувала себе на полі стадіону у Львові. Зовсім не виходило у наших хлопців грати в комбінаційний футбол. Також невдало працювали і фланги. Кобін та Гусєв намагалися взаємодіяти, мінялися позиціями, по черзі ходили в атаку, проте виходило у них мало. Коноплянка нагадував про свою присутність тільки завдяки індивідуальним діям. Саме на його рахунку єдиний гольовий момент у першому таймі, коли він розібрався із захисником і завдав удару по воротах Лобонца.

Втім, незважаючи на всю непоказну гру українців в першому таймі, вони все-таки ні разу не дозволили суперникові потривожити Андрія П'ятова.

Але в порівнянні з тим, що відбулося у першій половині другого тайму - стартові 45 хвилин можна називати вдалими. Спершу Габріель Тамаш не просто повторив, а переплюнув подвиг Алієва. Якщо Олександр тільки за допомогою гіперболізації забив з центру поля, то його румунський колега саме так і зробив - він наносив удар прямо з лінії центрального кола. Андрія П'ятова збентежила фігура Дмитра Чигринського, і він не вгадав з якого боку м'яч пролетить повз захисника, а потім вже не встигав зреагувати і виправляти свою помилку.

Не менш неприємний гол трапився і сім хвилин опісля. Тарас Михалик втратив м'яч у своєму штрафному, Даніель Нікулае знайшов дірку в побудовах лінії оборони України, прослизнув туди і легко пробив у нижній кут воріт. 1:2.

Після 2-ох пропущених м'ячів, у гравців Збірної з'явилося бажання обов'язково перемогти незважаючи на неофіційний статус поєдинку. Як це зазвичай буває, за собою повів команду її капітан Андрій Шевченко, хоча і в нього в цей вечір небагато виходило. Саме він не реалізував вихід один на один на 75-й хвилині, але підібравши м'яч Коноплянка знайшов щілину між ніг Лобонца, і відправив туди м'яч. Минуло всього кілька хвилин і Шевченко увірвався в штрафну по правому флангу, перекинув голкіпера, і Ківу з Тамашем на пару відправили м'яч у власні ворота.

В результаті, при мінімумі моментів уболівальники побачили цілих 5 голів і чергову перемогу збірної.