S&P: Ринок нерухомості в США почав відновлюватися

Аналітики S&P запевняють, що американський ринок нерухомості почав відновлюватися. Так індекс цін на житло S&P / Case-Shiller в 20 найбільших містах США виріс у квітні на 1,9% в річному обрахунку.

Аналітики S&P запевняють, що американський ринок нерухомості почав відновлюватися. Так індекс цін на житло S&P / Case-Shiller в 20 найбільших містах США виріс у квітні на 1,9% в річному обрахунку, передає телеканал "Росія 24".

Щодо березня поточного року індекс виріс на 1,3% в квітні, що дозволяє сподіватися на початок відновлення сектора нерухомості в США. Експерти прогнозували падіння індексу на 2,5%. Зростання цін відзначене в 19 конгломераціях з 20. Така динаміка забезпечена зниженням вартості кредитування і поліпшенням ситуації на ринку праці.

Будівельні компанії повідомили про максимальні за 7 років обсяги продажів на тлі рекордно низьких ставок іпотечного кредитування, пожвавлення ринку зайнятості і скорочення запасів.

Нагадаємо, згідно з даними щотижневої доповіді Асоціації іпотечних банків США (MBA) від 20 червня ц.р., число заявок на іпотеку в США знижується. При цьому активність іпотечних виплат знизилася на 1.5%. Ставки по кредитах строком на 30 років упали до 3,87% з 3,88 - найнижчого показника за всю історію спостережень. Для іпотеки строком 15 років відсоток також знизився з 2,75% до 2,78.%.

Оптимістичні прогнози про ринок нерухомості звучать на тлі обнадійливих заяв про зростання американської економіки в цілому. Згідно з останнім звітом Федеральної резервної системи (ФРС) США в червні ц.р., економіка США "показала тенденцію до помірного росту" з квітня по травень 2012 р., тоді як у попередньому звіті за I квартал ц.р. зростання економіки країни оцінювалось як "невисоке". "Прогноз для економіки США залишається позитивним, хоча і стриманішим" - наголошується в звіті. ФРС зафіксувала оздоровлення фінансового сектора і зростання активності в сфері нерухомості.

Як повідомлялося, обсяг продажів нових будинків в США в квітні 2012 р. виріс порівняно з попереднім місяцем на 3,3% і склав 343 тис. одиниць. Аналітики очікували, що значення показника становитиме 335 тис. будинків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся