ru ua

Рибак підписав 4 закони, прийняті більшістю в ході засідання на Банковій

Автор: RBC.UA
Голова Верховної Ради (ВР) України Володимир Рибак підписав 4 з 10 прийнятих більшістю законопроектів у ході засідання на вул. Банковій. Інформація про це розміщена на офіційному порталі ВР.

Голова Верховної Ради (ВР) України Володимир Рибак (на фото) підписав 4 з 10 прийнятих більшістю законопроектів у ході засідання на вул. Банковій. Інформація про це розміщена на офіційному порталі ВР.

Читайте також: Янукович підпише законопроекти, прийняті на Банковій (відео)

У статусі проходження чотирьох законопроектів, прийнятих 4 квітня, вказано, що вони відправлені на підпис Президенту України 8 квітня. Ці чотири документи стосуються змін до бюджету, які перерозподіляють кошти між різними відомствами:

- законопроект №2177 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо визначення деяких доходів бюджету" (автор - міністр фінансів Юрій Колобов);

- законопроект №2408 "Про внесення змін до додатку №3 закону про держбюджет" щодо функціонування Міністерства доходів і зборів та Державної служби з надзвичайних ситуацій "(автор - міністр фінансів Юрій Колобов);

- законопроект №2476 "Про внесення змін до статті 6 закону про держбюджет щодо державних гарантій" (автор - міністр фінансів Юрій Колобов);

- законопроект №2655 "Про внесення змін до закону про держбюджет" про створення сприятливих умов для розвитку системи кредитування агропромислового комплексу (автор - нардеп із фракції Партії регіонів Владислав Лук'янов).

Читайте також: Суд розгляне справу про блокування парламенту опозицією

Щодо інших проектів законів Володимир Рибак поки не визначився.

Нагадаємо, законом №2408 перерозподіляються бюджетні призначення для забезпечення виконання завдань і функцій, покладених на Міністерство доходів і зборів та Державну службу України з надзвичайних ситуацій, в межах загального обсягу видатків, передбачених у держбюджеті-2013 для реорганізованих органів виконавчої влади. 5,8 млрд грн з державного бюджету виділено на діяльність Міндоходів і 1,7 млрд грн - на діяльність ДержНС у 2013 р.

Нагадаємо, виїзне засідання парламентської більшості відбулося 4 квітня. Опозиція, яка блокує трибуну сесійної зали ВР, розцінила подібне засідання як нелегітимне, зажадавши переголосувати всі прийняті там закони в будівлі на Грушевського, 5.

Втім, представники парламентської більшості запевнили, що не стануть переголосовувати прийняті в будівлі Ради на вул. Банковій документи. Як заявляв лідер фракції ПР Олександр Єфремов, "регіонали" продовжать засідати на Банковій, якщо опозиція блокуватиме Раду.

Читайте також: Опозиція просить суд і генпрокурора дати оцінку засіданням на Банковій