Росія та Іспанія вийшли у півфінал ЧЄ з баскетболу

Збірні Росії та Іспанії стали першими півфіналістами чемпіонату Європи з баскетболу, який в ці дні проходить в Іспанії. Росіяни в напруженому поєдинку обіграли французів з рахунком 75:71, а господарі турніру розгромили збірну Німеччини – 83:55.

Збірні Росії та Іспанії стали першими півфіналістами чемпіонату Європи з баскетболу, який в ці дні проходить в Іспанії. Росіяни в напруженому поєдинку обіграли французів з рахунком 75:71, а господарі турніру розгромили збірну Німеччини – 83:55. Росіяни з французами йшли очко в очко аж до фінальної сирени. Першу і другу чверті виграли французи, у яких особливо виділявся Тоні Паркер, що набрав 15 очок. У третій десятихвилинці команди набрали порівну очок, і все мало вирішитися в останній чверті. Міцнішими нерви виявилися у збірної Росії. Навіть не зважаючи на те, що за перебір фолів не дограв до кінця поєдинку лідер команди – Андрій Кириленко, росіяни зуміли на останніх секундах вирвати перемогу і вперше за останні 10 років пробилися у півфінал. В іншому матчі збірна Іспанії не мала проблем у грі проти німців. Накривши лідера збірної Німеччини – Дірка Новіцкі, господарі чемпіонату поступово нарощували відрив і, як результат виграли з різницею у 28 очок. Таким чином, збірна Росії в півфіналі зіграє з переможцем пари Литва – Хорватія, а Іспанія – з переможцем пари Словенія – Греція. Ці чвертьфінальні поєдинки відбудуться сьогодні.