Роналду "знищує" "Атлетіко", "Юве" повертає собі перше місце, МЮ несподівано програє (фото)

Завдяки сьомому хет-трику Кріштіану Роналду в поточному сезоні Примери "Реал" здолав "Атлетико" і відновив перевагу над "Барселоною" в чотири очки. "Ювентус" відновив лідерство у чемпіонаті Італії після важкої перемоги над "Лаціо", що наразі йде третім. Тим часом, "Рома" виграла в "Удінезе" і підтяглась до вершини. Лідер Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" зазнав несподіваної поразки від "Уїгана" і дозволив наблизитися до себе "Манчестер Сіті", який у свою чергу здолав "Вест Бромвіч". Лідер бундесліги дортмундська "Боруссія" зміцнила свої позиції, обігравши з мінімальним рахунком "Баварію", яка не реалізувала пенальті наприкінці гри.

Іспанія

"Вершкові" знайшли достойну відповідь на вівторкову перемогу "Барселони" над "Хетафе" (4:0), подовживши свою безпрограшну серію в столичних дербі до 23 матчів у всіх турнірах. "Реал" відкрив рахунок на 25-й хвилині завдяки чудовому удару Роналду зі штрафного. Фалькао на 55-й встановив паритет, замкнувши головою навіс Адріана Лопеса.

Португальський нападник подвоїв перевагу мадридців на 68-й хвилині чудовим ударом правою ногою з-за меж штрафного майданчика, а згодом оформив свій сьомий хет-трик у сезоні, реалізувавши пенальті, призначений за фол Дієго Годіна на Гонсало Ігуаїні.

Окрім цього Роналду, який наразі має у своєму активі 40 голів у Примері (результат, за який він у минулому сезоні отримав "Золотий бутс") віддав гольову передачу на Хосе Кальєхона, який поставив крапку в грі - 4:1.

У інших зустрічах два голи Жонаса допомогли "Валенсії" взяти гору над "Райо Вальєкано" (4:1) і піднятися на третю сходинку, тоді як "Леванте" не скористався шансом стати четвертим, поступившись аутсайдеру "Спортингу" з Хіхона. "Гранада" і "Атлетик" переможця не виявили - 2:2.

Італія

Сімоне Пепе вивів б'янконері уперед на 30-й хвилині, скориставшись пасом Андреа Пірло та невідпорно пробивши з близької відстані. Проте перевага господарів зберігалась лише 15 хвилин, доки Стефано Маурі не вгатив м'яча в сітку воріт Джанлуїджі Буффона головою після подачі Ліонеля Скалоні.

Утім, за вісім хвилини до завершення основного часу Дель П'єрро класно закрутив м'яча зі штрафного у нижній кут, принісши таку важливу перемогу "Ювентусу". Інший зірковий ветеран - Франческо Тотті - відзначився у Римі, допомігши своїй "Ромі" перемогти "Удінезе" (3:1) і піднятись на п'яту позицію.

З неї римляни змістили "Наполі", що вдома поступилась "Аталанті" (1:3). Крім цього, "Інтернаціонале" виграв у "Сієни" (2:1), "Парма" перемогла "Новару" (2:0), "Катанія" поступилась "Лечче" (1:2), а також були зафіксовані дві нічиї - між "Фіорентиною" та "Палермо" (0:0) і "Дженоа" та "Чезеною" (1:1).

Англія

Напередодні дуелі з підопічними Алекса Фергюсона "Уїган" перебував у зоні вильоту. Проте команді Роберто Мартінеса вдалося перервати восьмиматчеву переможну серію манкуніанців і на два очки відірватися від трійки аутсайдерів. Єдиний гол на 50-й хвилині поєдинку записав на свій рахунок Шон Мелоні.

На відміну від лідера, друга команда першості "МанСіті" не мала жодних проблем із "Вест Бромвічем", який перебуває в середині турнірної таблиці. На початку першого і другого таймів відзначився Серхіо Агуеро, після чого перший свій гол у весінній частині сезону забив Карлос Тевес. Фінальну крапку в дуелі поставив Давід Сільва - 4:0.

У інших матчах "Арсенал" після перемоги над останньою командою першості "Вулверхемптоном" (3:0), що догравав зустріч у меншості, збільшив свою перевагу над найближчим переслідувачем до п'яти пунктів. "КПР" має однакову кількість очок з "Уїганом" завдяки тріумфу в грі з "Суонсі" - 3:0.

Німеччина

Лідер бундесліги дортмундська "Боруссія" збільшила відрив від "Баварії", що йде другою, до шести очок, обігравши мюнхенців в очному протистоянні - 1:0.

Єдиний гол на 77-й хвилині забив Роберт Левандовський, а через сім обертів секундної стрілки Ар'єн Роббен мав шанс зрівняти рахунок, проте не зумів переграти воротаря з пенальті.

Протягом поєдинку команди мали достатньо шансів відкрити рахунок, проте сталося це лише за 13 хвилин до кінця гри, коли Левандовський дотепно підкорегував удар низом Кевіна Гросскройца, не залишивши шансів голкіперу мюнхенців Мануелю Нойєру.

Після пропущеного голу "Баварія" кинулася відіграватися. Дуже скоро Роман Вайденфеллер "поклав" на газон у штрафному майданчику Роббена. Сам потерпілий і взявся виконувати призначений арбітром пенальті, проте програв дуель воротарю. У компенсований час обидві команди могли забити, проте на шляху м'яча після ударів Невана Суботича (в свої ворота) та Левандовського ставала поперечка. Як би то було, але саме дортмундці завоювали, можливо, чемпіонські для них три очки.

У інших поєдинках "Шальке", що йде третім, несподівано поступився "Нюрнбергу" (1:4), а "Хоффенхайм" розгромив "Гамбург" із рахунком 4:0. Максимум очок здобули також "Байєр" та "Ганновер", які взяли гору відповідно над останньою командою першості "Кайзерслаутерном" (3:1) та "Вольфсбургом" (2:0).