Ролан Гаррос-2013: Тсонга і Феррер стали першими півфіналістами турніру

У чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Франції місцевий тенісист Жо-Вілфрід Тсонга взяв верх над швейцарцем Роджером Федерером - 7:5, 6:3, 6:3. Іспанець Давід Феррер не відчув особливого опору від свого співвітчизника Томмі Робредо- 6:2, 6:1, 6:1.

У першій партії Федерер зробив брейк у дебюті, але втримати своєї переваги не зумів. А під кінець Тсонга ще раз узяв подачу суперника і повів у рахунку. Долю другої партії вирішив всього один брейк, який француз зробив у першому ж геймі. Ну, а в третій партії Роджер напомилявся на три матчі вперед, чим його суперник і скористався.

Матч двох іспанських тенісистів тривав усього 1 годину 25 хвилин. Давид Феррер був сильнішим за свого співвітчизника за всіма параметрами. Досить поглянути на кількість віннерів - 26:9. Томмі Робредо мав за матч лише один брейк-пойнт.

Переможці цих поєдинків зустрінуться між собою у півфіналі турніру. У другий півфінал вийдуть переможці матчів Рафаель Надаль (Іспанія) - Станіслас Ваврінка (Швейцарія) і Новак Джоковіч (Сербія) - Томмі Хаас (Німеччина).

Серед жінок, першими полуфиналистками стали Серена Вільямс, яка впоралася з росіянкою Кузнєцової, і Еллана Еррані, яка перемогла польку Радванську. В інших чвертьфіналах зіграють Олена Янкович (Сербія) - Марія Шарапова (Росія) - Марія Кириленко (Росія) - Вікторія Азаренко (Білорусія)