ru ua

Реконструкція Поштової площі: Рух транспорту буде обмежено з 15 липня ц.р. до травня 2013 р

Автор: RBC.UA
Згідно проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з 15 липня нинішнього року по 1 травня 2013 р. плануються роботи по кардинальній реконструкції Поштової площі, в зв'язку з чим буде частково обмежений рух усіх видів транспорту.

Згідно проекту розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з 15 липня нинішнього року по 1 травня 2013 р. плануються роботи по кардинальній реконструкції Поштової площі, в зв'язку з чим буде частково обмежений рух усіх видів транспорту. Відповідне повідомлення розміщене на офіційному сайті управління ДАЇ ГУ УМВС України в м. Києві.

Зокрема, з огляду на це, планується тимчасово і частково обмежити рух усіх видів транспортних засобів на Набережному шосе на ділянці від мосту Метро до Боричевого узвозу. Обмежено буде рух також на вулиці Набережно-Хрещатицькій від Боричевого узвозу до вулиці Андріївської.

У зв'язку з цим, Державтоінспекція столиці радить водіям взяти до уваги цю інформацію та врахувати можливі ускладнення і по можливості обирати маршрут оминаючи зазначені ділянки, де є обмеження.

Відзначимо, Київська міська державна адміністрація (КМДА) своїм розпорядження № 1130 від 4 липня 2012 р. внесла зміни до постанови № 42 від 2005 р., згідно з якими в Подільському районі Києва буде проведена тільки реконструкції розв'язки на Поштовій площі.

В кінці червня ц.р. заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко заявив, що розв'язку на Поштовій площі у Києві відкриють у травні 2013 р. "Ми зараз корегуємо проект і десь наприкінці липня почнемо будівельні роботи. Зараз випрацьовуємо схему з'їздів і об'їздів. До дня Києва наступного року ми спробуємо запустити Поштову площу", - сказав Голубченко.

Нагадаємо, КМДА продовжила термін реконструкції Андріївського узвозу до жовтня.