ru ua

Прогноз погоди на сьогодні: В Україні місцями мокрий сніг, температура від -6 до +7

Автор: RBC.UA
В Україні сьогодні на заході і півдні буде мокрий сніг, на півночі і сході - хмарна погода без опадів, температура від -6 до +7.

В Україні сьогодні на заході і півдні буде мокрий сніг, на півночі і сході - хмарна погода без опадів, температура від -6 до +7. Про це повідомляє Гідрометцентр при ДержНС України.

У східному регіоні температура буде від 0 до -3, у центральному - від -1 до -4, у південному - від -2 до +7, у західному - від -6 до +1, у північному - від -6 до -1.

У Києві сніг, температура вночі від -10 до -12, вдень теж від -3 до -5.

Читайте також: До України 30-31 березня прийде потепління (фото)

Нагадаємо, глава Гідрометцентру Микола Кульбіда раніше заявив, що в Україні 25-29 березня переважно без опадів, температура до -14. А 30-31 березня в країну прийде теплий атмосферний фронт, який принесе незначні опади. Одночасно почнеться поступове підвищення температури.

25-29 березня збережеться мінусова температура, зокрема в північних і центральних областях -7...-12, у південних і східних областях до - 12, в Криму -5.

26-27 березня очікується невеликий і помірний сніг, що переходить у дощ, в Чернівецькій, Закарпатській, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях і Криму.

Читайте також: Найсильніший за 132 роки циклон покинув територію України (фото, відео)

Вчора повідомлялося, що циклон, який викликав рясні снігопади, покинув територію України. Це був найсильніший циклон з 1881 р., коли в Україні почалися гідрометеорологічні спостереження.