Президент Зімбабве відзначив своє 89-річчя за 600 тис. дол. (відео)

Неділя 03 березня 2013 12:43
Автор: RBC.UA
Президент Зімбабве Роберт Мугабе , який є главою африканської держави уже понад 25 років, відзначив своє 89-річчя з державним масштабом. Урочистості на його честь обійшлися країні в 600 тисяч доларів.

Президент Зімбабве Роберт Мугабе (на фото), який є главою африканської держави уже понад 25 років, відзначив своє 89-річчя з державним масштабом. Урочистості на його честь обійшлися країні в 600 тисяч доларів, повідомляє ВВС.

Читайте також: У Зімбабве вантажівка зірвалася з обриву - загинуло 18 людей

Основні заходи пройшли у м. Біндура. Напередодні місцеві жителі спеціально були звільнені від роботи, щоб встигнути привести міську територію до ладу. Загалом на свято було запрошено 6 тисяч чоловік.

Торт, наданий компанією з видобутку діамантів Mbada Diamonds, важив 89 кілограм. Крім того, на честь дня народження Президента в Зімбабве випущено золоті монети.

Читайте також: Євросоюз може зняти санкції проти Зімбабве

Попередній день народження Мугабе, який настільки широко відзначався в африканській країні, був у 2009 році, коли Президент святкував 85-річчя.

Кошти на проведення урочистостей були виділені великими компаніями Зімбабве.

Варто зазначити, що урочистості на честь дня народження Президента відбуваються на тлі страхітливого економічного становища в Зімбабве.

Читайте також: Земельна реформа в Зімбабве принесла 12 млрд дол. збитків

Країна вже давно є світовим "лідером" за темпами інфляції, а наприкінці січня офіційні особи африканської країни повідомили, що у скарбниці залишилося 217 доларів після виплат заборгованостей бюджетникам.

Коштів владі може не вистачити навіть на проведення конституційного референдуму та президентських виборів (у яких Мугабе також бере участь).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся