Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу

Збірна Португалії на своєму полі обіграла лідера своєї відбіркової групи збірну Росії. Єдиний гол забив у першому таймі Поштіга.

7 червня, 22:45
Лісабон, "Ештадіу ду Бенфіка"
Португалія - Росія, 1:0
Гол: Поштіга, 9
Португалія: Патрісіу, Алвеш, Велозу, Коентрао, Роналду, Моутіньо, Вьеринья, Немає, Майерлеш, Перейра, Поштіга
Росія: Акінфєєв, Анюков, Березуцький, Ігнашевич, Комбаров, Бистров, Широков, Денисов, Файзулін, Жирков, Кержаков

Звучить фінальний свисток. Перемога збірної Португалії.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу90+2 хв. Доводять матч до переможного кінця португальці. Куштодио виходить на поле замість Виейриньи.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу89 хв. Немту зупинив Бистрова не за правилами.

88 хв. Не дає Акінфєєв зникнути інтригу в цьому матчі. Чудово він зреагував на хороший удар Роналду з меж штрафного.

84 хв. Момент у росіян. Бистров опинився з м'ячем у штрафному майданчику суперника. Після пасу в район 11-метрової позначки на Широкова, який пробивав на точність. Патрісіу з ударом впорався.

83 хв. Подача Велозу зі штрафного знайшла голову Алвеша, але після зіткнення з нею м'яч полетів в район кутового. Повторний простріл ніяких дивідендів не приніс.

79 хв. Забивають росіяни, але Бистров реалізував вихід один на один з положення "поза грою".

77 хв. Знову включилися португальці. Почали швидше і агресивніше діяти господарі поля. Справа навіть дійшла до удару Моутіньо, але м'яч пролетів над воротами.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу73 хв. Ще одна заміна від Бенту. Аморін вийшов замість Мейрелеша.

69 хв. Бистров красиво пробивав "ножицями" з центру штрафного майданчика. Трохи не вистачило влучності удару росіянину.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу67 хв. Відразу ж відповідає Капелло. Замість Кержакова вийшов Смолов.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу66 хв. Перша заміна у португальців. Замість автора гола Поштіги виходить Нані.

63 хв. Широков в'їхав у Нето в центрі поля. Потрібна допомога португальському захиснику.

59 хв. Збірна Португалії більше володіє м'ячем, що цілком очікувано. У росіян попереду нічого не виходить. В принципі, як і у господарів.

55 хв. Виводили на ударну позицію Поштігу партнери,але захисники зуміли відтіснити форварда від м'яча.

51 хв. Після невдалої вилазки до воріт Патрісіу підопічні Капелло знову засіли на своєї половини поля, намагаючись контролювати атаки португальців.

47 хв. Активніше розпочали другу половину португальці. Довго вони розігрували м'яч на половині поля росіян, а звершилось все непоганим Роналду ударом з-за штрафної. М'яч пролетів мимо воріт.

Другий тайм починається.

Відпочиваємо. Перерва.

45 хв. Роналду влаштував фірмовий забіг по правому флангу, по ходу обігруючи російських захисників, але завершити цю красу чимось небезпечним не вийшло.

43 хв. Португальці відійшли після невеликої активності суперника і знову заволоділи м'ячем. Росіяни небезпеки створювати не дають, але за своїми опонентами не встигають.

40 хв. Суддя міг карати господарів. Жирков прострілював з правого краю штрафного і м'яч влучив у руку Коентрау. Але, на думку арбітра, м'яч сам знайшов руку "реаліста".

37 хв. А ось і момент біля воріт Патрісіу. Після дальнього пасу воротар португальців вийшов далеко від воріт, а м'яч опинився у Широкова, який віддав пас у центр штрафного, звідки Бистров в дотик пробив по порожніх воротах. Але м'яч прокотився в кількох сантиметрах від штанги.

35 хв. Не виходить зачепитися за м'яч у росіян. Через це багато фолять вони проти більш технічного суперника.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу31 хв. Ще одна заміна у гостей. Зламали Анюкова, який не зможе продовжити гру. На полі з'явився Козлов.

27 хв. Підопічні Капелло влаштували щось схоже на штурм. Зашита Португалії з цими нападками на свої ворота впоралася.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу22 хв. Заміна у росіян. Замість Файзуліна вийшов Глушаков.

21 хв. Роналду впав у штрафному суперника, випрошуючи пенальті. Суддя на прохання зіркового півзахисника не повівся.

18 хв. Продовжує володіти м'ячем португальська команда. Росіяни, які перед матчем були фаворитом, так вже не виглядають.

13 хв. Тепер російській збірній доведеться розкриватися. В такій ситуації важливо, щоб захист був максимально зібраний.

Португалія - Росія: Стенограма онлайн-трансляції відбірного матчу9 хв. Гол забивають господарі. Після навісу з флангу Поштіга пробив по воротах Акінфєєва і м'яч від штанги залетів у сітку.

5 хв. Жирков обіграв кількох суперників і віддав Кержакову, від якого м'яч відлетів, як від бетону.

2 хв. Роналду відразу вирішив забити гол, але виявилося, що на шляху до воріт є перешкода у вигляді Широкова. Лідер Португалії встромився в Романа.

Почався матч в Лісабоні.

Добрий вечір, дорогі вболівальники. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу відбору на ЧС-2014 між збірними Португалії та Росії.