Підводимо підсумки футбольних вихідних в Європі

За спиною залишилися ще одні "святі" дні тижня. Вони подарували уболівальникам кілька відмінних матчів - "Челсі" - "Ліверпуль", "Валенсія" - "Реал", "Баварія" - "Боруссія". РБК-Україна пропонує вашій увазі звіти про те, що ж відбулося в головних європейських чемпіонатах за ці вихідні.

Челсі - Ліверпуль, 1-2

В англійській частини британського острова уся увага була прикута до одного з найпринциповіших протистоянь в сучасній Англії - "Челсі" - "Ліверпуль". "Ліверпуль" почав гру в швидкому темпі, змусивши нервувати оборону "Челсі", яка допустила кілька помилок у перші півгодини гри. Гол, забитий на 33-й хвилині, цілком витікав з ходу гри. Крейг Белламі обікрав Джона Обі Мікела на підступах до штрафної "аристократів" і знайшов пасом Максі Родрігеса, який з хорошої позиції не промахнувся.
Після перерви спрацювала заміна Андре Віллаш-Боаша. На 55-й хвилині Деніел Старрідж, що вийшов на заміну, замкнув передачу Флорана Малуда - 1:1. Втім, останнє слово залишилося за підопічними Кенні Далгліша. Незадовго до фінального свистка встановив остаточний результат Джонсон, який відзначився після блискучого сольного проходу

Німеччина
Кайзерслаутерн -Байєр, 0-2
Кельн - Майнц, -:-
Матч був перенесений з-за неявки судді на матч. Німецький таблоїд Bild пише, що арбітр ФІФА Бабак Рафаті був знайдений з ранку в готелі з порізаними венами. Медикам вдалося його відкачати.
Гамбург - Хоффенхайм, 2-0

Дві "Боруссії" впритул підібралися до лідера чемпіонату "Баварії". Дортмундська команда зробила це прямо в гостях у головного, на даний момент, претендента на Срібну Салатницю.
"Баварія" мала територіальну перевагу. Але це не заважало гостям із завидною постійністю створювати небезпечні моменти. Один з них виявився результативним. Боатенг не зумів прикрити Маріо Гетце, і той з 10 метрів пробив Нойєра.
Несподівано крупно перемогла друга "Боруссія" з Мюнхенгладбаха. Адже в суперниках у неї був досить міцненький "Вердер". Хет-трік в активі Марко Ройса, який у трьох матчах Бундесліги відзначився 7 разів. Також по разу ворота бременців вразили Патрік Херманн і Хуан Аранго.

Рома - Лечче, 2-1

"Ювентус", завдяки, 3 голам у ворота "Палермо" зміг утриматися на вершині Серії А. Рахунок відкрив Сімоне Пепе, наступним відзначився Матрі, а завершив справу Клаудіо Маркізіо. У "Юве" і "Лаціо" зараз по 22 очки. Але у туринців ще є матч в запасі. А на наступних вихідних нас чекає очна зустріч між нинішніми лідерами італійського чемпіонату.
Чемпіон Італії "Мілан" в гостях не зміг переграти "Фіорентину" і відстає від "Юве" і "Лаціо" на одне очко.

Гранада - Мальорка, 2-1

"Реал" продовжує залишатися першим, але в матчі з "Валенсією" "Галактікос" довелося неабияк попрацювати для того, що б перемогти. Відкрив рахунок в середині першого тайму Карім Бензема, в середині другого тайму Роналду подвоїв перевагу гостей. Потім своє перше слово сказала "Валенсія". Це Роберто Сольдадо відіграв один м'яч. Після цього Роналду зробив дубль і забив свій 14 м'яч в цьому розіграші Примери. Сольдадо вирішив не відставати від португальця і теж забив свій другий гол у цьому матчі. Сил на те, що б зрівняти рахунок у валенсійців не вистачило.
"Барселона" зустрічалася з одним з претендентів на виліт "Сарагосою". І, як личить лідеру і , власне, "Барселоні", відвантажила суперникові 4 м'ячі. Голи забивали Піке, Пуйоль, Мессі (15 гол у сезоні) і Вілья.

У матеріалі використанi фото Getty Image.

Нагадаємо, що з підсумками 17 туру чемпіонату України з футболу ви можете ознайомитися тут.