ru ua

Чому нам треба самим будувати сильну державу, не чекаючи допомоги від закордонних партнерів

Чому нам треба самим будувати сильну державу, не чекаючи допомоги від закордонних партнерів

Кожен день на телеканалах керівництво країни віщає про наших західних партнерів і про наших закордонних друзів. До твердолобих політиків ніяк не дійде, що в міжнародній політиці не буває друзів. Взяти хоч свіжий приклад: днями Європейський союз ввів тарифні квоти стосовно 11 видів української металопродукції. 

Цим Європа в черговий раз показала нам свою так звану дружбу. Вдумайтеся: вони підписують з нами договір про асоціацію, декларують зону вільної торгівлі, спрощення доступу на ринки. Але всі ці "документи" і обіцянки виявляються лише пустими папірцями і порожніми словами, коли Європа розуміє, що втрачає вигоду.

Незважаючи на повний розпродаж країни і масове знищення виробництва, українська металопродукція – прокат, арматура, труби – все ще виробляється (нехай і не в тих обсягах, в яких могла б) і все ще високо цінується у всьому світі. Навіть 27 років правління нездар і злодюг не змогли доконати нашу металургійну галузь. Але тепер до справи підключилися "європейські друзі", встановивши квоти для української металопродукції, щоб остаточно знищити і цю сферу нашої економіки.

Якщо за кордоном у нас є друзі, як запевняє наша влада, то вони повинні навпаки зняти квоти на продаж нашої продукції. Світ повинен зрозуміти, що ми зараз в лещатах війни, і нам потрібні не шкідницькі дії, а конкретна допомога. Замість того, щоб виділяти мільярдні транші нашим корупціонерам, краще б списали нам борги і допомогли розвиватися нашій економіці, повністю відкривши ринки для української продукції.

Але не варто на це розраховувати, адже у наших зарубіжних партнерів зовсім інші цілі, що б не повторювала наша влада. Яка, маючи на меті якомога сильніше прогнутися перед "західними друзями", повністю ігнорує свій прямий обов'язок – турботу про свій народ, про його добробут, здоров'я, безпеки.

Я не втомлююся повторювати: кожна країна повинна керуватися тільки своїми національними інтересами. Ми зобов'язані дотримуватися проукраїнського курсу, а не танцювати під дудку Заходу. Адже сьогодні ми, в тому числі і стараннями зарубіжних "друзів", стрімко котимося на дно всіх міжнародних рейтингів! І це Україна – країна, яка створювала кращі космічні кораблі!

А все тому, що наші так звані партнери відповідають на підлесливість нашої влади відверто недружніми діями. Причому відбувається це постійно. Добивання України – послідовна політика "західних друзів". Адже квоти на металопродукцію – лише один із численних прикладів! Згадайте про настійної вимоги дозволити тотальну вирубку та вивезення нашого лісу за кордон. І це при тому, що в самому Євросоюзі свої ліси бережуть, забороняють їх вирубку під загрозою кримінальної відповідальності. Таким же чином прикидаються друзями транснаціональні корпорації, при повній підтримці української влади, "дерибанять" та інші наші ресурси, зокрема – нафту і газ, відчувають на українцях заборонені у всьому світі медичні препарати.

Якщо б не мораторій на продаж землі, який був продовжений лише завдяки масовим акціям партії "За життя", то наші "друзі" вже б і землю нашу розтягнули. Адже їх головне завдання – викачати з країни все, залишити тут до 10 млн працездатних кріпаків, а інших просто знищити. І, на жаль, їм це вже частково вдалося. На даний момент в Україні практично "вбита" зовнішня торгівля, а половина українців виїхала з країни в пошуках кращого життя.

Але є і хороші новини. Якщо ми досі вижили з цими політиками-корупціонерами і в таких "дружніх обіймах" зарубіжних партнерів, то українці – дійсно великий народ. І хоча за допомогою нашої влади транснаціональним корпораціям поки ще вдається душити нас своєю "підтримкою" і нелюдськими реформами, ми можемо і повинні цьому протистояти!

Щоб зупинити беззаконня і нарешті почати відроджувати економіку, нам необхідно піти на вибори, вибрати життя, вибрати нові обличчя і почати самим будувати країну, без "допомоги" зарубіжних партнерів і порадників. Нам необхідно вигнати цю владу поганою мітлою і замінити її на нових політиків, які дійсно хочуть і можуть змінити життя народу в кращу сторону.