Переможцем "Гран-прі Канади" став Себастьян Феттель

Німецький пілот команди Red Bull Себастьян Феттель став переможцем "Гран-Прі Канади" - сьомого етапу "Формули-1". Друге місце в Монреалі посів іспанець Фернандо Алонсо з Ferrari, третім до фінішу прийшов британський гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон.

Німецький пілот команди Red Bull Себастьян Феттель (на фото) став переможцем "Гран-Прі Канади" - сьомого етапу "Формули-1". Друге місце в Монреалі посів іспанець Фернандо Алонсо з Ferrari, третім до фінішу прийшов британський гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон.

Триразовий чемпіон світу, який стартував з поул-позишн, після третьої перемоги в сезоні зміцнив лідерство в загальному заліку. Тепер він випереджає Алонсо на 36 очок. Сам же іспанець піднявся на другу сходинку, випередивши Кімі Райкконена з Lotus, який відкотився на третє місце і поступається іспанцеві вісьмома балами.

Тим не менш, у фінського пілота є привід для гордості. Завдяки фінішу на дев'ятому місці він повторив рекорд Міхаеля Шумахера, який 24 гонки поспіль набирав очки. Тепер у Райкконена буде додатковий стимул фінішувати в окулярах на наступному етапі.

Крім того, ці перегони стали особливими для француза Жана-Еріка Верня з Toro Rosso. Він фінішував шостим, домігшись кращого результату в кар'єрі.

Що стосується Феттеля, то він здобув у Канаді свою 29-у перемогу в кар'єрі. Це шостий показник в історії "Королівських гонок". Зазначимо, що в Алонсо таких перемог 32.

Представники російської команди Marussia Motors Жюль Бьянкі і Макс Чілтон у перегонах показали 17-й і 19-й результати відповідно.

Наступний етап сезону - "Гран-прі Великої Британії" - пройде 28-30 червня на легендарній трасі "Сільверстоун".